plastová okna a balkonové dveře

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete plastová okna a balkonové dveře ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete plastová okna a balkonové dveře?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Vnitřní horizontální žaluzie na 3 plastová okna a balkonové dveře v panelovém bytě

Dobrý den, poptávám vnitřní horizontální žaluzie do plastových oken. Rozměry oken: 1150x1600mm, 630x1600mm, 1500x1600mm, balkon. dveře 900x2400mm. Materiál a provední apod. dle nabídky. Poptávám práci i materiál. Vše je připraveno, mám zájem o rychlou realizaci a brzký termín. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.

Plastová okna a balkonové dveře pro 1 - 40 bytových jednotek

Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna a balkonové dveře. Nyní prosím o cenu na jeden byt, kde je 5 oken a dvoej balkonové dveře o rozměru: okna - 120 x 150 cm 3 ks, 80 x 150 1 ks, 120 x 60 1 ks a balkonové dveře 230 x 80 cm 2 ks. Dle zajímavé ceny se může poptávka rozrůst až na 40 bytových jednotek. Za počet nemohu ručit, neb bude záležet dle rozhodnutí jednotlivých majitelů. Poptávám sám za sebe, ale v případě dobrých cen určitě doporučím i ostatním. Prosím uve´dte přesné a pevné ceny a to i včetně množstevních slev. Komorový systém dle nabídky. Doplňky a práce dále domluvíme, můžete je uvést v nabídce ale prosím položkově zvlášť. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky co nejdříve - osobní dohodou. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.

Plastová okna a balkonové dveře 25-30ks do novostavby rodinného domu

Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž plastových oken a balkonových dveří do novostavby rodinného domu. Hrubá stavba bude do tří měsíců. Jedná se o 25-30ks oken, včetně balkonových dveří. Přesný počet a rozměry na požádání zašlu. Barva zevnitř bílá, zvenčí např. odstín mahagon nebo podobný, 5ti komorový profil, z doplňků předokenní rolety na všechny okna i balkonové dveře v přízemí, dveře na terasu opatřena bezpečnostním kováním nebo nějakou jinou formou ochrany proti vloupání. Pokud bude Vaše nabídka zajímavá, možná domluva pro další zakázku - interiérové dveře a sekční garážová vrata. Zakázka je v novostavbě rodinného domu. Předmětem poptávky je jak práce tak materiál. Termín realizace zakázky je po dohodě kdykoliv. Děkuji za relevantní nabídky.

plastová okna a balkonové dvěře

Dobrý den, poptáváme u Vás montáž 2 ks oken a balkonových dveří, které bychom chtěli zabudovat do vystavěných akrýřů. Barevná úprava interiér bílá, exteriér zlatý dub. okno 90x90 jednokřídlé balkonové dvěře 65x200 okno 140x90 dvoukřídlé komorový systém dle nabídky Prosím o cenovou nabídku, děkuji Termín realizace zakázky co nejdříve.. Předem děkuji za nabídky.plastová okna vnitřní plastové dveře atypické dveře výměna oken v rodinném domě