2 kusy plastových oken

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete 2 kusy plastových oken ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete 2 kusy plastových oken?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

2 kusy plastových oken

Dobrý den. Poptávám do panelového bytu. Rozměry: 150x160cm, 70x160cm. Barva bílá a 5ti - komorový profil. Z doplňků chci žaluzie a parapety včetně zednického začištění. Z prací chci montáž, demontáž a likvidaci starých oken. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Termín realizace zakázky dle dohody. Děkuji za rozumně naceněné nabídky kvalitních firem.

Výměna 2 kusy plastových oken v bytě

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken za plastová. Jedná se o 2 kusy (okno + balkonové dveře) v panelovém bytě(1280 x 2380). 5komorový profil. Barva oboustraně bílá, žaluzie, síť proti hmyzu, parapety. Práce všechny včetně zapravení. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Realizace co nejdříve. Děkuji za rozumně naceněné nabídky kvalitních firem.

2 kusy plastových oken + 1x dveře do rodinného domku

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken, vchodových dveří, žaluzie, vnitřní parapety. Celkem se jedná o 2 okna + 1 balkonové dveře. Možnost rozšířění zakázky o další okna. Rozměry jsou potřeba zaměřit, barva do dřeva oboustranně, 6 komorový profil. Dále montáž. Předmětem poptávky je jak práce tak materiál. Realizace pokud možno co nejdříve dle dohody. Děkuji za nabídku.

2 kusy plastových oken

Dobrý den, poptávám u Vás výrobu a výměnu 2 ks oken- kuchyńského cca 100 *100 ,dvoukřídlového okna s mikroventilací s vnějším parapetem a žaluziemi a obyvákového cca 130*130,jednokřílového společně s balkonovými dveři cca 80*2500, kde bude mikroventilace, vnitřní a vnější parapet a žaluzie, u obou vniřky bílé a venkovní barva by měla být hnědá, požaduje montáž včetně zednických prací a likvidace starých dřevněných oken. Minimálně 6komorový profil. Poptávám práci i materiál. Prosím nabídněte co nejbližší termín pro realizaci poptávky dle dohody. Děkuji za rozumně naceněné nabídky kvalitních firem.nová plastová okna plastová okna plastové vchodové dveře zlatý dub žaluzie pro plastová okna hocco plastová okna výměna oken za plastová panelový dům