plastové dveře

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete plastové dveře ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete plastové dveře?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Vchodové plastové dveře včetně zárubní do rodinného domu

Dobrý den. Poptávám vchodové plastové dveře včetně zárubní do RD. Rozměry: 100 x210cm. Dveře chci prosklené. Barva oboustraně tmavý dub a 5-6ti komorový profil. Doplňky dle nabídky. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace zakázky je listopad 2007. Děkuji za nabídku.

Vnitřní plastové dveře 80x200cm v RD

Dobrý den,jedná se o vchodové dveře do chodby rodinného domu z verandy, do které se vchází venkovními dveřmi ze dvora. Rozměr dveří cca 80x200cm. Problém spočívá v tom, že stávající dřevěné dveře jsou ohnutá po délce a netěsní. Ve dveřích je nutný vlez pro kočku. Dveře mohou být i dřevěné. Termín realizace zakázky do května 2007. Předem děkuji za nabídky.

1 ks venkovní plastové dveře 198 x 80 cm v mahagonové barvě z obou stran

Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž venkovních plastových dveří. Jedná se o 1 ks venkovní plastové dveře 198 x 80 cm v mahagonové barvě z obou stran. Poptávám materiál i práci, tedy vše od vybrané firmy. Termín realizace zakázky je září 2010. Děkuji Vám za nabídku.

1 ks plastové dveře

Dobrý den, poptávám u Vás 1 kus plastových, dveří do sklepa rodinného domu. Rozměr stavebního otvoru je 100 x 2005cm. Dekor dveří - oboustraně bílá barva. Komorový profil doporučte. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Prosím nabídněte co nejbližší termín pro realizaci poptávky! Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.plastová okna výměna oken za plastová orava a utěsnění vstupní plastové dveře do bytu zábradlí na terasu plastová okna