atypická plastová okna

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete atypická plastová okna ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete atypická plastová okna?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Atypická plastová okna cca 4 ks

Dobrý den. Mám zájem o atypická plastová okna cca 2x2 m. Počet kusů: 4 ks + malá 2ks (0,4 x 0,5 m). Profil: počet komor mi záleží na nabídce. Mám zájem o vnitřní i vnější parapety. Požaduji vše ze zednickým začištěním. Jedná se o čtvercová okna, spodní část část je třídílná a vrchní část oken je dvoudílná. Ve spodních oken je ventilačka, podrobné informace udám na místě. Vážný zájemci se mohou podívat na přílohu k poptávce(*.jpg formát). Termín realizace zakázky osobní dohodou.

Atypická plastová okna 2ks a prosklený balkon

Dobrý den, poptávám u Vás atypická plastová okna 2ks, nutné zaměření, dále mám prosklený balkon z malých oken, chtěl bych to udělat znovu. Barva tmavé dřevo, komorový profil dle doporučení, vnitřní a vnější parapety, venkovní kovové žaluzie elektrické. Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace zakázky je na dohodě. Děkuji za nabídky.

Atypická plastová okna 11ks + balkonové dveře 2ks v RD

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken za plastová 11ks + 2ks balkonových dveří. Rozměry jsou atypické, proto upřednostním firmu, která přímo okna vyrábí. Rozměry se zaměří na místě, některá okna jsou zkosená apod. Chci k tomu i žaluzie a vnitřní parapety. Barva vně zlatý dub, vni bílá. 5 nebo 6ti komorové. Předmětem poptávky je jak práce tak materiál. Realizace pokud možno co nejdříve, spěchá! Děkuji za nabídky.

Atypická plastová okna 12 ks a jedny vchodové dveře

Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna rodinného domku. Bude se jednat celkem o 12 oken a jedny vchodové dveře. Dost atypické rozměry: 3 okna o rozměru 300 x 240 cm dvoukřídlá. 4 okna 300 x 150 cm a 5 oken 300 x 75 cm. 1 x vchodové dveře 150 x 240 - nadsvětlík a otvíratelný vedlejší díl vedle samotných dveří, které budou mít klasický rozměr. Z doplňků chceme parapety - obojí a žaluzie. Komorový systém standartní, nebo dle nabídky. Práce dle dohody. Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace zakázky květen červen 2008. Ocením kvalifikované a podložené nabídky.plastová okna plastová okna oprava okenních křídel plastová okna do paneláku francouské plastové dveře