atypická plastová okna

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete atypická plastová okna ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete atypická plastová okna?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna atypická plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

2 ks atypická dřevěná okna

Dobrý den, poptávám u vás 2 ks atypická dřevěná okna, ve tvaru elipsy s rozměry 95 x 60 cm. Barva přírodní dřevo. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je květen - červen 2008. Děkuji za Vaše nabídky

Atypická plastová okna 2ks a prosklený balkon

Dobrý den, poptávám u Vás atypická plastová okna 2ks, nutné zaměření, dále mám prosklený balkon z malých oken, chtěl bych to udělat znovu. Barva tmavé dřevo, komorový profil dle doporučení, vnitřní a vnější parapety, venkovní kovové žaluzie elektrické. Poptávám materiál i práci, tedy vše od vybrané firmy. Termín realizace zakázky je na dohodě. Děkuji za nabídky.

Plastová okna cca 1 ks a 1 ks balkonových dveří

Dobrý den. Poptávám cennovou nabídku na rekonstrukci balkonových dveří a okna. Chci stávající dřevěná okna vymněnit za plastová. Jde o standartní penelákový balkon, kde stavající okna jsou v dřevěné výplni balkonu. Dekor klasická bílá. Profil 3 komorový. Mám zájem o žaluzie, ale ještě nejsem rozhodlí. Rozměry okna: (165 x 113)cm a dveře: (265 x 90)cm. Vyzdívku si provedeme sami dle Vašich rozměrů. Chceme jen dodávku a montáž plastových oken. Termín realizace zakázky co nejdříve!. Děkuji za nabídky.

Plastová okna 3 ks a 1 balkonové dveře

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu 3 ks dřevěná okna a 1 balkonové dveře za plastové. Rozměry rámů jsou uvedeny v příloze. Barva bílá oboustranně, všechna okna i dveře otvíratelná. Parapety vnější i vnitřní, žaluzie a sítě proti hmyzu po dohodě, min. 5tikomorový profil. Z prací montáž, demontáž, likvidace starých oken a zednické začištění. Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu (.jpg). Prosím nabídněte nejen práci ale i potřebný materiál. Termín realizace zakázky je přibližně léto 2009. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.