atypická plastová okna

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete atypická plastová okna ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete atypická plastová okna?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna atypická plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Družstevní dům, výměna oken

Dům z roku 1928 se nachází v Pražské památkové rezervaci. Stávající okna jsou atypická špaletová. Nová plastová okna musí mít stejný vzhled.

Trojuhelníková plastová okna - 2ks

Dobrý den, poptávám atypická plastová okna trojuhelníková, 1ks pravá, 1ks levá. Potřebuji aby byli především otvíravá, ještě lépe otvíravo sklopná. Okna jsou tvaru rovnoramenného trojúhelníku 1400x1400mm. Z vnější strany tmavě zelené barvy. Bez montáže. Děkuji za nabídku.

Plastová okna trojúhelníkového tvaru - 2 ks + 1x balkonové dveře

Dobrý den. Poptávám u Vás atypická plastová okna. 2 x trojúhelníkový tvar a k jednomu z nich klasické balkonové dveře. Rozměry nutno zaměřit - balkonové dveře standartní rozměr a okna s délkou každé strany cca 250 cm. Barva - imitace dřeva. Doplňky dle dohody. Zřejmě jen výroba - montáž dle dohody a záruky. 5-6-ti komorový systém. Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Vše je připraveno, mám zájem o rychlou realizaci a brzký termín. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.

Trojuhelníková plastová okna - 2ks

Dobrý den, poptávám atypická plastová okna trojuhelníková, 1ks pravá, 1ks levá. Potřebuji aby byli především otvíravá, ještě lépe otvíravo sklopná. Okna jsou tvaru rovnoramenného trojúhelníku 1400x1400mm. Z vnější strany tmavě zelené barvy. Bez montáže. Předem děkuji za nabídky.