balkonová okna

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete balkonová okna ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete balkonová okna?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Plastová okna 10ks a balkonová okna 2ks

Dobrý den, poptávám u Vás demontáž a likvidaci starých oken a montáž nových plastových. Jedná se o 10ks oken a 2ks balkonových oken. Rozměry a bližší specifikace je v příloze. Barva oboustranně imitace dřeva-ořech, 5ti komorový profil, z doplňků sítě proti hmyzu a žaluzie. Zednické začištění také nabídněte. Zakázka je v rodinném domě. Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu (Přílohu stáhnete přímo v této zaslané poptávce viz. odkaz níže nebo z www.niceone.cz po zadání uživatelského jména a hesla). Poptávám materiál i práci, tedy vše od vybrané firmy. Realizace pokud možno co nejdříve! Děkuji za Vaše nabídky.

Balkonová okna 2ks

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu dvou ks balkonových dvoukřídlých dveří o rozměrech 255x141cm, vodorovná příčka o šíři 4cm (ve výšce 80 cm od spodu). Dveře jsou orientovány na jihozápad, v letních měsících jsou vystaveny velkému teplu. Barva bílá, 5ti komorový profil, vnitřní žaluzie. Výměna v cihlovém bytě. Včetně zednického začištění, demontáže a likvidace starých oken a montáže nových. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Termín realizace zakázky je na dohodě. Děkuji za nabídky.

Výměna, 3ks okna + 2 ks balkonová okna v panelovém bytě

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken za plastová v panelovém bytě 5+1. Rozměry oken 1 ks 1,60 x 1,60 bm, 2 ks 2,10 x 1,60 bm a 2ks balk.oken - (francouzké s mřížkami) 3,24 x 2,58 bm. 1 balkon zasklít, 2 balkon - výměna zábradlí. Barva oken bílá. Z doplňků žaluzie, parapety venkovní vnitřní. Přeji si komletní paráce demontáž, montáž, zednické začištění a likvidaci strých oken. Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je do 1.poloviny srpna 2008. Děkuji za relevantní nabídky.

Jednoduchá balkonová okna

Dobrý den, poptávám u Vás nabídku na zhotovení na míru dvou jdnoduchých oken do otvorů 2 x 1m v v celkovém zastřešení balkonu pro uplné uzavření s možností větrání. Konstrukce je provedena z hliníkových jeklů 60 x 40 mm.renovace oken plastová okna vchodové dřevěné dveře zastřešení skleněné pergoly plastová okna a balkonové dveře sklepní plastová okna