bezpečnostní dveře

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete bezpečnostní dveře ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete bezpečnostní dveře?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna bezpečnostní dveře

Ukázka vložených poptávek:

Atypická dřevěná okna 2ks a dveře 1 ks

Poptávám u Vás nabídku na atypická okna a dveře. Jedná se o 2 ks oken o rozměru cca 100 x 100 cm. Dveře 1 ks atypický rozměr 90x190 cm s bezpečnostním zámkem vše dřevo. Barva tmavě hnědá. Včetně nových zárubní. Vše včetně šetrného vybourání a šetrné instalace a zednického začištění. Realizace pokud možno co nejdříve. Ocením kvalifikované a podložené nabídky.

Montáž - bezpečnostní žaluzie na 2 ks oken v rodinném domě

Dobrý den, prosím Vás cenovou nabídku na bezpečnostní žaluzie i s montáží pro dvě okna. Barva podle nabídky. Ovládání manuální nebo elektropohonem - nacenit zvlášť. Šířka lamel podle doporučení a dohody. Rozměr většího okna je 244 cm X 215 cm, rozměr menšího okna je 200 cm X 130 cm. Poptávám materiál i práci. Zakázka spěchá, nabídněte co nejbližší termín! Předem děkuji za nabídky.

výměna oken v rodinném domě

Dobrý den, poptávám u Vás informaci ohledně koupě plastových oken s požadavky (jeden kus) : Maximální tepelná isolace (min. 5komorový profil)- bezpečnostní nerozbitné sklo - vnější rám okna tmavě hnědý (imitace dřeva) - vnitřní rám bílý - otevíratelné všemi dostupnými směry včetně ventilace - rozměry vnější (rámu) 146 x 116,5 cm- parapety - max. do 40tis. - poptávám pouze materiál (odvezu sám) - Termín dodávky ihned.

Výměna - 3 ks okna + 1 ks balkonový set v bytě 3+1

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken za plastová okna do bytu 3+1. Jedná se o okna 1 ks 2křídlé (cca 150 x 160 cm), 2 ks 3křídlé (225 x 160), 1 ks 2křídlé + balkonové dveře. Komorový profil podle nabídky, barva bílá. Vše včetně parapetů, žaluzií, bezpečnostní (dětská) pojistka. Přeji si kompletní práce, demontáž, montáž, zednické začištění a likvidaci starých oken. Poptávám materiál i práce. Termeín realizace zakázky je od října 2008. Děkuji za rozumně naceněné nabídky kvalitních firem.