bezpečnostní dveře

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete bezpečnostní dveře ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete bezpečnostní dveře?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna bezpečnostní dveře

Ukázka vložených poptávek:

Plastová okna 13ks a vchodové dveře 1ks

Dobrý den, poptávám u Vás výrobu, dopravu a montáž plastových oken a vchodových dveří do rodinného domu. Bez dalších prací. Rozměry cca: 4ks 60x210 cm, 4ks 140x210 cm, 2ks 100x80 cm, 1ks 100x80 cm, 2ks 100x60 cm-neprůhledné sklo, 1ks vchodové dveře. Barva u všeho zvenku imitace dřeva a zevnitř bílá, komorový profil dle nabídky, z doplňků vnější parapety. Vchodové dveře s bezpečnostním kováním, v horní části prosklení. Předmětem poptávky je jak práce tak materiál. Zakázka spěchá, nabídněte co nejbližší termín, nejdéle do září 2010. Děkuji za nabídku.

Plastové dveře 180 x 197 cm

Dobrý den. Poptávám u Vás dodávku a montáž vchodových dveří. Jedná se o dvoukřídlé dveře a to o šíři 180 cm x výška 197. Speciální bezpečnostní systém není potřeba. Materiál plast. Vchod do obchodu. Barva bílá. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Termín realizace zakázky co nejdříve. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.

Plastové vchodové dveře do rodinného domu

Dobrý den. Poptávám plastové vchodové dveře do rodinného domu. Rozměry: 900x2300mm - 2100 a zbytek pevné prosklení. Barvu chci bílou a celoprosklené. Dále chci bezpečnostní vložku. Poptávám práci i materiál. Prosím nabídněte co nejbližší termín pro realizaci poptávky. Děkuji za relevantní nabídky.

Dodatečná montáž předokenních rolet - 5 ks

Dobrý den, mám zájem o dodatečnou montáž předokenních rolet. Cekem to bude 5 ks. Okna 2x 150 x 120 cm, 2 x 120 x 120 cm a dveře 140 x 210cm. Hnědá barva. Včetně zámečku ve spodní části rolety. Ovládání manuální. Materiál hliník-lamely se zateplením. Bez bezpečnostního prvku. Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace zakázky je do konce září 2010. Děkuji Vám za nabídku.