bezpečnostní dveře

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete bezpečnostní dveře ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete bezpečnostní dveře?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna bezpečnostní dveře

Ukázka vložených poptávek:

Plastová okna 8ks+balkónové dveře 2ks+vchodové dveře 2ks+francouzské okno+doplňky

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken za plastová do rodinného domu. Profil dle nabídky, barva vnitřní bílá, venek hnědá, vnitřní i vnější parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu. Rozměry oken: 110x110cm 1ks, 120x145cm 1ks, 50x50cm 1ks, 50x80cm 1ks, jednokřídlé 90x150cm 1ks, dvoukřídlé 90x150cm 1ks, okna 120x150cm 2ks+balkónové dveře 90x220cm, balkónové dveře 80x125cm 1ks, vchodové dveře 95x200cm a 90x195cm-částečně prosklené+bezpečnostní zámek, farncouzské okno šoupací 190+60+60+90cm. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Z prací demontáž, montáž, zednické začištění a likvidace odpadu. Termín realizace zakázky je ihned! Děkuji Vám za nabídku.

Výměna oken za plastová + zasklení lodžie

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken v 2 pokoj. bytě. Jedná se o okna rozměru : 1/ okno: v160 x š180 cm .. . 2 ks okno dvoudílné, jedna polovina otvírací+sklápěcí druhá polovina otvírací / nabídněte alternativně tuto polovinu pevně zasklenou/ 2/ okno s balkon.dveřmi : okno rozměr a provedení jako v bodě 1 balkonové dvěře klasického rozměru v provedení pouze otvírací Materiál: plast bílý 5 komorový /nabídněte i provedení 6 komorové/, teplý ráměček, okna uvedená v bodě 1-bezpečnostní folie a vnitřní žaluzie, venkovní parapety. Dále zasklení lodžií / délka lodžie 330 cm, výška cca 260 cm., kovové zábradlí. Přeji si pouze demontáž a montáž bez zednického začištění a bez likvidace starých oken. Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je červenec, srpen 2008. Děkuji za nabídky.

Plastová okna 7 ks a 1x vchodové dveře

Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna a dveře. Bude se jednat o 7 ks oken a 1 ks dveří vchodových. Bílé barvy, s meziokenními mřížkami. Jedno okno bude trojúhelníkové - rozměry nutno zaměřit. Na dveře rovněž bílý plast, prosklené s mřížkou, bezpečnostní zámek, klika. Komorový systém dle nabídky. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je jaro 2010. Děkuji za relevantní nabídky.

Výměna oken 6 ks, vchodových dveří a garážových vrat

Dobrý den. Poptávám u Vás výměnu oken za nová plastová včetně vchodových dveří a garážových vrat. Vše se bude odvíjet od cenové nabídky. Prioritně chceme okna, dále dveře a pak až vrata. Cenová představa cca 160.000,- . Okna 3 x dvoudílná + 3 x dvoukřídlé okno s balkonovými dveřmi. Barva a komorový systém dle nabídky. Z doplňků parapety jak vnější tak vnitřní. Vstupní dveře obyčejné - není nutno speciálního bezpečnostního systému. Garážová vrata pevná - elektrická. V panelovém řadovém domku. Práce včetně zednického začištění. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Termín realizace zakázky červen - srpen 2007. Děkuji za relevantní nabídky.