cena oken

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete porovnat ceny plastových oken?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete cena oken?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Plastová okna 18 kusů + 2x dveře

Dobrý den, jaká by byla zatím přibližná cena oken od vaší firmy? Plast (barva tmavá hnědá) s kovovým rámem; Bezpečnostní skla/fólie; š/v (v cm): 2 ks 110/60, 9 ks 110/160, 5 ks 60/160, 2 ks 60/60, 1 ks terasové dveře 110/240, 1 ks terasové dveře dvoukřídlé 180/240, Verze Uf= cca 1,3 W/m2K nebo cca 1,6 W/m2K; Kolik by stála práce (pokud ji provádíte) - výměna v domku typu Okal (dřevostavba) v obci Všenory, Praha západ?Cena plastových oken

Cenu plastových oken ovlivňuje mnoho faktorů a záleží na konkrétní objednávce, jaká bude výsledná cena za koupi a instalaci oken. Obecně platí, že plastová okna jsou levnější než dřevěná, ale opět záleží na konkrétním typu. U plastových oken cenu rozhoduje použitý materiál. Plastová okna se převážně vyrábějí z recyklované PVC s dalšími příměsemi pro zlepšení kvalit okna. Samozřejmě rozhodná je velikost okna, čím větší okno, tím větší jsou náklady na jeho výrobu. Klasická dvoukřídlá okna mají rozměry 1200x1200 mm, malá okénka do komory/koupelny jsou o rozměrech 600x600 mm. Příklad ceny pro plastové okno Aluplast Ideal, šestikomorové, izolační dvojsklo o U=1 W/m2 v bílé barvě: Za neotevíratelné okno o rozměrech 600x600 mm dáte kolem 1000 Kč, v otevíratelném provedení vyjde o polovinu dráž. Cena velkého dvoukřídlého okna se pohybuje kolem 3500 Kč.

Ostatní rozměry a druhy oken je nutné buď vyhledat, nebo požádat firmu o cenové zhodnocení. Firmy to dělají většinou zdarma. Bez obtíží vám také předem zašlou svůj ceník plastových oken. Než požádáte firmu o odprodej plastových oken, musíte si rozmyslet, kolik oken bude třeba, jak veliká, v jakém provedení – barva, kolika komorový profil … Jaké příslušenství k oknu požadujete, zda po firmě budete chtít i instalaci, demontáž stávajících oken apod. Pro okna určeného pro nekomerční účely za účelem bydlení platí snížená sazba DPH 10%.

Ceník má každá firma jiný, na trhu je pestrá škála výrobců a prodejců plastových oken. Před nakoupením dobře zvažte, zda vámi vybrané okno splňuje všechny požadavky, které od něj čekáte. Plastové okno neslouží pouze jako průhledná výplň zdi, ale je důležité, jaké zvolíte. Okny z bytu uniká až 30% veškeré energie, takže správným výběrem okna ušetříte 30% peněz na vytápění. Záleží nejen na tepelné izolaci, ale i zvukové, zvlášť pro obyvatele měst u rušných ulic. Jak tedy najít optimální cenu? Osvědčené řešení představuje poptávkový systém - firmy vám zašlou své cenové nabídky, které budete moci snadno porovnat.