montáž dveří

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete montáž dveří ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete montáž dveří?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Dodávka a montáž dveří - 3 ks + 1 x markýza

Dobrý den. Poptávám u Vás troje dveře a jednu markýzu. Jedná se o hlavní dveře - vchodové - střední bezpečnostní systém. Prosklení dle nabídky. Rozměr klasický cca 90 x 197 cm. Druhé dveře budou obyčejnějšího rázu a to jen na vstup do klepa - rozměry dodáme. A třetí dveře by mali být kzahradnímu domku a to o rozměru cca 200 x 200 cm. Markýza by měla být rozměru 3 x 4 bm. Venkovní - manuální nebo lektrický pohon - dle nabídky. Montáž ve výšce nad 220 cm. Montáž požaujeme u všeho. Barva a materiál všech požadovaných věcí bude dle nabídky. Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace zakázky do konce října 2007. Ocením kvalifikované a podložené nabídky.

Dodávka a montáž dveří - 1 ks

Dobrý den, poptávám u Vás nabídku na výměnu starých vchodových bytových dveří za plastové. Vybourání starých + dodávka a montáž nových. Imitace dřeva. 1 ks 80 x 200 cm. Jedná se o klasické bytové dveře a kovové zárubně ve staré cihlové stavbě. Poptávám materiál i práci, tedy vše od vybrané firmy. Termín realizace zakázky je do konce listopadu 2009. Předem děkuji za nabídky.

Montáž - 1 ks vchodové dveře cca 1000 x 2450 mm + 1 ks boční dveře do garáže cca 1000 x 2500 mm

Dobrý den, poptávám u Vás montáž dveří do novostavby RD. Jedná se bezpečnostní plastové vchodvé dveře - částečně dprosklené, roměr cca 1000 x 2450 mm a 1 ks boční dveře plné do garáže cca 1000 x 2500 mm. Barva ořech. Poptávám materiál i práci. Termín realizace dzakázky je co nejdříve! Děkuji za nabídku.výměna starých oken za plastová bezpečnostní folie do oken vchodové a interiérové dveře 7ks plastových oken nebo eurooken plastová okna