dodávka nových plastových oken

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete dodávka nových plastových oken ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete dodávka nových plastových oken?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Dodávka nových plastových oken 9ks a dveří 2ks do rodinného domu + parapety

Dobrý den, poptávám u Vás dodávku těchto oken a dveří - rozměry jsou v mm - vchodové dveře: 1170 x 2250 (prosklené), balkónové dvěře: 1750 x 2250, okno: 600 x 750, okno 3xkrát: 900 x 1500, okno 3xkrát: 1450 x 1450, okno 2xkrát: 1110 x 1700, všechny okna jsou jednodílná. Vše udávám: šířka x výška otvoru. Barva bílá, komorový systém dle nabídky. Z doplňků venkovní i vnitřní parapety. Z prací jen montáž. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace zakázky je jaro 2008. Děkuji za nabídky.

Plastová okna 18ks vč. čidel otevření

Dorbý den. Poptvávám u Vás nabíku na plastová okna. Předchozí firma dodala pouze část oken, a proto je jednou z hlavních podmínek vizuální jednota nových již zabudovaných plastových oken, i když vím, že barva bude patrně odlišná. Jedná se o bytový dům tj. 5% sazba DPH za dodávku oken včetně montáže. Cena nebude zahrnovat vybourání starých oken, jejich likvidaci a zednické začištění. Zároveň žádám o sdělení technických parametrů nabízených oken - preferuji kvalitu před cenou. Celkový počet oken 18, všechna okna i dveře vybavena čidlem jejich otevření. Dodávka oken je možná okamžitě, nejpozdější termín dodávky oken do míst kde okna nejsou konec září, nejpozdější termín dodávek ostatních oken - únor 2007 ( pokud by to znamenalo snížení ceny). Po předchozích velice špatných zkušenostech požaduji smlouvu, která bude obsahovat sankci za pozdní dodávku. Barva bílá komorový systém dle nabídky. Prosím nabídněte co nejbližší termín pro realizaci poptávky. Děkuji za Vaše nabídky.výměna oken za plastová panelový dům výměna oken za plastová obloukové plastové vchodové dveře zábradlí na terasu vchodové dveře se schránkami francouské plastové dveře