dveře plastové

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete dveře plastové ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete dveře plastové?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna dveře plastové

Ukázka vložených poptávek:

Francouzské okno - 1 ks

Dobrý den, poptávám u Vás posuvné vchodové dveře na terasu. Měli by být opatřené zámkem aby se daly oboustranně zamykat. Rozměr cca 211 cm výška x 348 cm šířka. Tak aby jedna polovina byla pevná a druhá polovina zasouvací. Pokud je to možné tak do posuvné části instalovat mini otvor, jako vchod pro kočku a na polovinu také síť proti hmyzu, nejlépe také posuvnou. Zajímá mě cenová relace s montáží i bez montáže. Plastový profil - komorový systém dle nabídky. Prosím nabídněte nejen práci ale i potřebný materiál. Termín realizace zakázky je podzim 2010. Děkuji Vám za nabídku.

Posuvné dveře na futra 60 cm

Dobrý den, poptávám u Vás posuvné dveře. Budou s posunem na zeď (nikoliv do pouzdra). Mám šedesátky zárubně, kde byly dveře. Tyto bych chtěl nahradit dveřmi posuvnými a zárubeň obložit. Dveře imitace dřeva. Bez prací - vyloženě jen dodávka. Poptávám jen materiál. Termín realizace zakázky je kdykoliv do konce roku 2009. Předem děkuji za nabídky.

Dodávka a montáž - posuvné plastové dveře do otvoru 204 x 240 cm

Dobrý den, poptávám u Vás posuvné plastové dveře do otvoru po garážových vratech. Velikost otvoru cca v204 x š240 cm, barva bílá zevnitř a mahagon zvenku. Kompletní práce. Poptávám materiál i práci. Vše je připraveno, mám zájem o rychlou realizaci a brzký termín! Děkuji za nabídku.

Plastová okna, dveře

Dobrý den, poptávám u Vás plastové dveře 90 x 200 cm bílé, výměnu dřevěného okna za plastové vxš 1000 x 500 mm se sítí, Zabudování balkonových dveří či francouzského okna v210 x š100cm na posuvném kování k již vyměměným plastovým oknům. + 2x sítě k balkonovým či francouzkým oknům. Dále demontáž, montáž, začištění a likvidace odpadu. Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace zakázky je co nejdříve. Děkuji za relevantní nabídky.