dveře plastové

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete dveře plastové ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete dveře plastové?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna dveře plastové

Ukázka vložených poptávek:

Plastové nebo ocelové dveře vchodové - 90 cm - 1 ks

Obor: Okna, dveře a stínící technika Dobrý den, poptávám u Vás vchodové - plastové nebo ocelové dveře. Rozměr klasický cca 90 x 200 cm. Barva zřejmě mahagon - tmavě hnědá. Mám velkého psa který je zřejmě poškodí, prosím o doporučení materiálu a cenovou nabídku. Včetně montáže. Standardní bezpečnostní systém. Prosím nabídněte nejen práci ale i potřebný materiál. Termín realizace zakázky je červen 2010. Děkuji Vám za nabídku.

Dodávka a montáž -1x plastové okno a 1x vchodové dveře

Dobrý den. Poptávám u Vás dodávku a montáž okna a dveří. Plastové okno by mělo být bílé 120 x120 cm. A dveře také z plastu - vchodové, jednokřídlé, bílé a částečně prosklené - dle vzorníku. Rozměr 90 x 197 cm. Bezpečnostní systém dle nabídky. Chceme 5-ti komorový profil. Žádné doplňky a z prací pouze montáž. Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Realizace pokud možno co nejdříve. Děkuji za nabídku.

Dodávka a montáž - plastové vchodové dveře - 2 ks

Dobrý den. Poptávám u Vás dvoje plastové vchodové dveře s povrchovou úpravou imitace dřeva v bílém provedení. U jedněch prosklení i speciální bezpečnostní systém. O design mám představu. Ráda si vyberu dle vzorníku. Jednalo by se o dveře celoprosklené. Boční světlík ve stejném designu. Také celkové prosklení. Rozměr 90 cm šíře dveří a 70 cm světlík a to o výšce 210 cm. Druhé dveře stejného designu ale plné - bez prosklení o šířce 100 cm a výšce 210 cm. Předmětem poptávky je jak práce tak materiál. Termín realizace zakázky březen 2007. Děkuji za rozumně naceněné nabídky kvalitních firem.

Instalace předokenních rolet - cca 8 ks

Dobrý den, poptávám u Vás rolety na okna. Bude se jednat celkem o cca 8 ks. 5ks velikost v155cm x š175 cm, francouzké okna 1x v235cm x š175, 1x š 258 x v 235cm , 1x kombinované balkonové dveře s oknem, š 266 celková, v 235cm, šíře dveří 87cm, okno v 155cm a šíře180cm. Nejen jako stínící, ale i jako bezpečnostní prvek. Barva hnědá. Chceme podomítkové. Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace zakázky je podzim do konce září 2010. Děkuji Vám za nabídku.