dveře plastové

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete dveře plastové ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete dveře plastové?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna dveře plastové

Ukázka vložených poptávek:

Renovace panelákových dveří - 4 ks

Dobrý den, poptávám u Vás renovaci 4ks panelákových dveří. Jedná se o interiérové dveře. Vzory, materiál a technologie renovace bude dle vzorníku. Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Realizace pokud možno co nejdříve. Děkuji za nabídku.

4ks plastových oken, balkonové dveře a 3ks interiérovách dveří včetně zárubní do panelového bytu

Dobrý den. Poptávám 4ks plastových oken, balkonové dveře a 3ks interiérovách dveří včetně zárubní do panelového bytu. Rozměry: 1x 150x160cm, 2x 210x160cm, 1x 240x140 balk. dveře 80 x250, 3x interiérové dveře 80x197cm. Z doplňků chcci pouze žaluzie a sítě proti hmyzu. Detaily up řesním na místě stavby. Poptávám prác i i materiál. Termín realizace zakázky je podzim - zima 2007. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.

Elektrické posuvné dveře na stěnu - 3 ks 70 cm

Dobrý den, poptávám u Vás elektrické posuvné interierové dveře- vstup na wc v baru. Materiál nabídněte. Jedná se o 3 kusy 70 cm - plné dveře na stěnu. Barva nerozhoduje. Případně nabídněte i ovládání na fotobuňku. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Zakázka spěchá, nabídněte co nejbližší termín. Děkuji Vám za nabídku.

Plastová okna a balkonové dveře 25-30ks do novostavby rodinného domu

Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž plastových oken a balkonových dveří do novostavby rodinného domu. Hrubá stavba bude do tří měsíců. Jedná se o 25-30ks oken, včetně balkonových dveří. Přesný počet a rozměry na požádání zašlu. Barva zevnitř bílá, zvenčí např. odstín mahagon nebo podobný, 5ti komorový profil, z doplňků předokenní rolety na všechny okna i balkonové dveře v přízemí, dveře na terasu opatřena bezpečnostním kováním nebo nějakou jinou formou ochrany proti vloupání. Pokud bude Vaše nabídka zajímavá, možná domluva pro další zakázku - interiérové dveře a sekční garážová vrata. Zakázka je v novostavbě rodinného domu. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Termín realizace zakázky je po dohodě kdykoliv. Ocením kvalifikované a podložené nabídky.