dveře plastové

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete dveře plastové ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete dveře plastové?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna dveře plastové

Ukázka vložených poptávek:

Výměna starých dřevěných vchodových dveří za plastové - 1 kus

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu 1 ks starých dřevěných dveří za nové plastové dveře vchodové v barvě zlatého dubu (zvenku i zevnitř -tj. z obou stran) se zrcadlovými skly (nevím přesně název těchto skel, ale jde jimi vidět zevnitř ven, nikoli zvenku dovnitř. Rozměry jsou: dveře : výška 198 cm (s futry 208 cm), šířka 84 cm (s futry 100 cm). Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace zakázky je dohodou. Děkuji za nabídku.

Plastové dveře vchodové 200 x 90 cm 1 ks k rodinnému domu

Dobrý den, poptávám u Vás plastové dveře vchodové 90cm x 200cm, prosklené ze 2/3, barva bílá zevnitř, vekovní ořech,,bezpečnostní systém dle nabídky. Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace zakázky je do konce října 2010. Děkuji Vám za nabídku.

Plastové dveře vchodové 90cm

Dobrý den, poptávám u Vás plastové dveře vchodové, šířka 90cm. Oboustranný dekor zlatý dub, plné - bez skleněné výplně. Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace zakázky je do konce dubna 2009. Ocením kvalifikované a podložené nabídky.

Plastové dveře vchodové + boční světlík

plastové dveře vchodové na místo starých. Dekor imitace dřevo, profil 5komorový. Současný otvor pro dveře je o rozměrech: šírka: 144 cm výška: 219cm. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkujeme za nabídky.