plastová okna folie

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete plastová okna folie ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete plastová okna folie?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna plastová okna folie

Ukázka vložených poptávek:

Plastová okna 2ks

Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna o stavebních otvorech 1800x1700mm, 3 pole okna včetně ventilace a parapetu vnitřního, druhý parapet na dohodě až na místě. Další okno 1500x1700mm, 2 pole okna s ventilací. Barva bílá, 5ti komorový profil, vnější bezpečnostní folie. Výměna oken v činžovním bytě. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace zakázky je duben-květen 2008. Děkuji za nabídky.

Výměna - 4 ks okna v rodinném domě

Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna do RD v těchto velikostech: 2 x okno: šířka 900 x výška 550 (technická místnost), 1 x okno: 780 x 916 (koupelna 1), 1 x okno: 1065 x 1165 (koupelna 2), 1 x okno: 880 x 1150 (chodba). Komorový profil podle dohody. Případně parapety a žaluzie. Okna jednokřídlá, trojsklo, energ. A++, fólie imitace dřeva nebo bílá. Kompletní práce včetně zednického začištění a likvidace starých oken. Poptávám materiál i práci. Vše je připraveno, mám zájem o rychlou realizaci a brzký termín! Děkuji za nabídku. Děkuji za nabídku. S pozdravem Eva Vítovcová

Výměna oken + žaluzie a dodávka 10ks dveří

Dobrý den. Prostřednitcvím tohoto portálu hledáme firmu, která dodá plastová okna: dvojdílné okno s příčkou /panelák/ šířka: 2060mm výška: 1540mm obě křídla stejně široká, obě vyklápěcí a otevíravá profil: 5-ti komorový a vyšší barva: interiér: bílá exteriér: bílá sklo: se zvýšenou tepelnou izolací – U: 1,1W/m2K mikroventilace: ANO parapet: - vnitřní: ANO – 200mm /plast – imitace dřeva/ - vnější: ANO – 250mm /plast/ žaluzie: ANO – horizontální práce: demontáž stávajícího: ANO montáž nového: ANO zednické začištění: ANO počet: 4ks min. Dekor bílá, pětikomorový profil a výše. ŽALUZIE do všech oken. Dále potřebujeme 10ks interierových dveří a to 6ks 80cm, 3ks 60cm (dřevo+ folie) a 1 vchodové dveře klasické protipožární 90cm. Termín realizace této stavební poptávky září - říjen 2005. Děkujeme za nabídky

Výměna sklepních oken - 7 ks

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu 7ks sklepních oken za plastová. S bezpečnostními prvky (např. drátěnné sklo, folie...), rozměry 9000 x 500 mm, barva vnitřní bílá, venkovní tmavě hnědá požadujeme vybourání a odvoz starých oken, instalaci nových oken. Nepotřebujeme parapety ani žaluzie. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Termín realizace zakázky do konce roku 2009. Děkuji za nabíku.