plastová okna folie

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete plastová okna folie ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete plastová okna folie?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna plastová okna folie

Ukázka vložených poptávek:

Plastová a střešní okna. URGENTNÍ!

Prosime o nabidku na stresni PLASTOVA okna. rozpis zakazky dodam okamzite. Navic dotaz - je mozne tato okna udelat v uprave - vnizrni barevna folie zlaty dub, nebo jen v bile barve? Stresni okna. Vazni zajemci se mohou podívat na prilohu k zakazce (.zip soubor). Termin realizace zakazky - konec ledna - nejpozdeji zacatek unora 2006. SPECHA!!!

Plastová okna 8 ks

Dobrý den. Poptávám u Vás následující dodávku na plastová okna Pevné okno: 1 kusů 1235x2153 mm Vchodové dveře: 1 kusů 1235x2153 mm Balkonové dveře: 1 kusů 1235x2153 mm Dvoukřídlé OS+O: 3 kusů 1238x1266 mm Trojkřídlé OS+O+OS: 2 kusů 2190x860 mm Barva vnitřní: Bílá Barva vnější: Folie Palisandr Zasklení: K=1,1 Požadována mikroventilace Dělení meziskelnímy příčkami 18mm Montáž a doprava na Praze 5, v novostavbě (dřevostavba) Mřížky do oken ani žaluzie nechceme. Parapety taky ani zednické začištění také ne. Termín realizace zakázky duben - květen 2006. Ocením kvalifikované a podložené nabídky.

7 plastových oken na rekreační objekt

Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna do rekreačního objetku. bude se jednat celkem o 7 ks. 5x (šxv) 110x135 cm a 2x 90 x 110 cm. Oboustnanná folie rámů - ořech nebo tm dub profil zaoblený, zvenku na skle příčky ve tvaru T - kolik šíře příčky . 5-6-ti komorový systém. Komplet práce ale nacenit zvlášť. Z doplňků jen parapety. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace zakázky jaro 2008. Děkuji za rozumně naceněné nabídky kvalitních firem.

jednostranně pruhledná folie do oken

Dobrý den, poptávám u Vás folie do oken jedná se o dodání a instalaci jednostranně pruhledných folií do 1 panelákového okna o ozměru 165-130cm termín realizace dle dohody děkuji za nabídku