francouzské dveře

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete francouzské dveře ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete francouzské dveře?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna francouzské dveře

Ukázka vložených poptávek:

Okna a dveře - 25ks

Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna 21ks, francouzské okno 1ks, balkónové dveře 2ks, vchodové dveře s nadsvětlíkem 2ks, vchodové dveře 1ks. Bezepčnostní fólie. Barva bílá. Komorový profil dle dohody. Vážní zájemci se mohou podívat do přílohy viz. (.jpg). Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Předem děkuji za nabídky.

Plastová okna - 9 ks, jedny balkonové a dvoje vchodové dveře

Dobrý den. Poptávám u Vás kompletní dodávku dveří a oken do novostavby rodinného domu. Jedná se o - 2x vchodové dveře, 7 klasických oken z toho jedno dvoudílné, 1 balkonová sestava (1x okno a dveře) a jedno francouzské okno. Rozměry mohu zaslat e-mailem. Minimálně 5-ti komorový systém a to v barvě zlatý dub zvenčí a bílá zevnitř. Doplňky - sítě proti hmyzu, žaluzie a vnitřní parapety. budeme chtít jak montáž tak i zednické začištění. Předmětem poptávky je jak práce tak materiál. Termín realizace zakázky září říjen 2007. Děkuji za nabídku.

Výměna oken za plastová 11ks

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken za plastová. Rozměry oken: - 3 ks oken 95 x 87 cm - 1ks francouzské okno 372 x 221 cm - 4ks malých okýnek 60 x 60 cm - 3ks menší okna 50 x 80 cm Barva asi ořech. Komorový profil dle doporučení. Parapety vnitřní i venkovní. Žaluzie. Termín realizace zakázky je srpen - září - říjen 2009. Předem děkuji za nabídky.

Výměna oken za plastová - 5 ks a jedna prosklená stěna

Dobrý den. Poptávám u Vás bílá plastová okna, vnitřní vodorovné žaluzie, pěti nebo vícekomorové, k = min.1,4, nacenit prosím dodávku, montáž, demontáž a likvidaci starých oken. Jedná se o: 4ks dvoukřídlové okno 1500/1500, 1ks třídilné okno(tři samostatná okna v jedné řadě) celkem rozměr 2100/650 (3x700/650). Francouzské okno v prosklené stěně. Stěna celkem 3100/2300, fr.okno uprostřed, dvoukřídlé 1550/2300. Pptávám práci a materiál. Prosím nabídněte co nejbližší termín pro realizaci poptávky do jara 2008. Děkuji za nabídku.