francouzské dveře

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete francouzské dveře ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete francouzské dveře?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna francouzské dveře

Ukázka vložených poptávek:

výměna francouzských dveří za plastové

Dobrý den, poptávám u Vás plastové francouzské dveře. Bez práce. Barva bílá-vnější i vnitřní strana,rozměr 1200x2200mm. Nechceme však klasické,ale mělo by jít otvírat jen jedna strana. Na druhé straně by měla být pevná část. termín

Plastová nebo hliníková okna 9 ks + 3 x dveře a 2 x prosklená stěna

Dobrý den. Poptávám u Vás okna a dveře k rekonstrukci sídla firmy. Bude se jednat o 9 oken, troje dveře a dvě prosklené stěny. Klasická okna 8 ks. Balkonové dveře - 2 ks, francouzské dveře 1 ks. Světlík trojúhelníkový vyklápěcí 1 ks. Prosklená stěna 440 x 220 cm - kompletně pevná a druhá stěna tvořena z vyklápěcích a pevných oken - 400 x 150 cm. Prosím nacenit jak v plastu tak v hliníku. 5-6 ti komorový systém v šedé - antracitové barvě. Doplňky a práce domluvíme na místě. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace zakázky do konce března 2008. Děkuji za Vaše nabídky.

Plastová okna 13ks a francouzské dveře 1ks

Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna v barvě oboustranný dekor. Jedná se jen o dodávku oken. Rozměry š/v: 9ks 120x120 cm-jednokřídlé, 2ks 60x60 cm-jednokřídlé, 2ks 90x120 cm-jednokřídlé, 1ks francouzské dveře 180x220 cm-dvojkřídlé. Vše v 5ti komorovém profilu, z doplňků požaduji nabídku na vnitřní a vnější parapety a žaluzie. Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu (Přílohu stáhnete přímo v této zaslané poptávce viz. odkaz níže nebo z www.niceone.cz po zadání uživatelského jména a hesla). Poptávám pouze materiál. Termín realizace dodávky je červenec 2010. Děkuji za nabídku.

Plastová okna 4ks, francouzské okno 1ks a vchodové dveře 3ks

Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž plastových oken a dveří včetně zednického začištění. Demontáž starých oken a dveří nepožaduji a ani likvidaci. Rozměry: 4ks 205x145 cm, 1ks francouzské okno 205x230 cm, 1ks vchodové dveře 94x205 cm, 2ks vchodové dveře 94x215 cm. Barva zevnitř bílá, zvenku palisandr, 6ti komorový profil, z doplňků sítě proti hmyzu, dveře z cca poloviny prosklené. Zakázka je v rodinném domě. Poptávám práci i materiál. Vše je připraveno, mám zájem o rychlou realizaci a brzký termín! Děkuji za nabídku.