hliníkové vstupní dveře

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete hliníkové vstupní dveře ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete hliníkové vstupní dveře?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Hliníkové vstupní dveře včetně schránek pro celkem 51 bytů-3ks dveří

Dobrý den, poptávám u Vás demontáž starých dveří včetně jejich likvidace a montáže nových. Jedná se o 3 vchody-3ks dveří. Požaduji zaměření. Dveře ve stejném provedení. Materiál hliník, barva dle vzorníku barev, prosklené, včetně schránek-u každých dveří 17ks schránek. Požaduji i zednické začištění. Prosím nabídněte nejen práci ale i potřebný materiál. Termín realizace zakázky je do listopadu 2009. Děkuji za relevantní nabídky.

2 ks hliníkové vstupní dveře a 1 ks prosklená stěna s dveřmi do vestibulu administrativní budovy

Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž prosklených vstupních a vnitřních stěn a dveří z hliníku. Nutná osobní návštěva na stavbě - vestibul administrativní budovy ve Velké Bíteši. Jedná se o 2 ks vstupní dveří, 1 ks prosklená stěna s dveřmi. Materiál hliník. Prosím nabídněte nejen práci ale i potřebný materiál. Termín realizace zakázky je únor, březen 2010. Děkuji Vám za nabídku.

Hliníkové vstupní dveře a stěny 6ks

formou subdodávky. Hledáme firmu, která by dodala (do panelového domu) a instalovala na místo původních dveří 6 ks vstupních hliníkových dveří a stěn. Rozměr dveří a stěny dohromady činí 5,1 x 2,4m. Termín realizace zakázky do konce roku 2005. Děkujeme za nabídky.

Hliníkové vstupní dveře - 3 ks

Dobrý den, poptávám u Vás cenovou nabídku na vstupní dveře d o panelového domu. Dodávka a montáž 3 ks hliníkových vchodových dveří 1550 x 2140 mm z dostatečně nosného profilu. Dodávka včetně zárubní. Jedno křídlo dveří šířky 90 cm, druhé křídlo bude přiměřeně užší. Obě křídla prosklená dvojsklem 4 mm. Barva žlutá. Kování – horní samozavírače, dolní stavěče křídla. Klika, madlo. Zámek Fab, všechny 3 dveře na stejný klíč. 120 klíčů. U dvou dveří elektrický vrátný. Zednické práce. Demontáž starých dveří a jejich likvidace. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Prosím nabídněte co nejbližší termín pro realizaci poptávky - do konce května 2009. Děkuji za nabídku.vchodové panelákové dveře vchodové panelákové dveře balkonové dveře 210 zastřešení skleněné pergoly renovace dřevěných oken vchodové panelákové dveře