vstupní dveře do panelového domu

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete vstupní dveře do panelového domu ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete vstupní dveře do panelového domu?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Kovové vstupní dveře do panelového domu cca 80x200 cm

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu vstupních dveří do panelového domu včetně zárubní a zvonkového tabla pro 23 bytových jednotek. Požaduji demontáž starých, likvidaci, montáž i zednické začištění. Rozměr cca 80x200 cm. Dveře kovové, barva dle vzorníku barev, prosklené. Schránky kovové, ale pokud je možné zachovat původní, tak ponecháme původní. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Termín realizace zakázky je podzim 2009 nebo jinak na dohodě. Ocením kvalifikované a podložené nabídky.

Vstupní dveře do panelového domu cca 325x220 cm

Dobrý den, poptávám u Vás demontáž starých dveří a montáž nových vstupních do panelového domu. Rozměr je š/v 325x220 cm. Původní dveře jsou jednokřídlé, nové bychom chtěli dvojkřídlé. Materiál plast nebo dřevo, ne hliník. Z přílohy jsou patrné zabudované schránky, které bychom chtěli ponechat, je-li to možné. Barva schránek je modrá, modré budou i dveře. Zbylý přebytečný prostor pravděpodobně vyzdít, popřípadě navrhněte řešení. Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu (.pdf). Prosím nabídněte nejen práci ale i potřebný materiál. Termín realizace zakázky je jaro 2010. Předem děkuji za nabídky.

Plastové vstupní dveře do panelového domu 3ks včetně schránek 13ks

Dobrý den, u Vás výměnu vstupních vchodových dveří za nová plastová včetně schránek. Rozměr dveří je (v/š): 3ks 260x225 cm. Barva dub-zda z oboustranně nebo z jedné strany-na dohodě, prosklení ze 2/3, 1/3 plná. Schránky plastové, u každých dveří je 13ks. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace zakázky je duben, květen 2009. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.

Vstupní dveře do panelového domu 2100x1600mm

Dobrý den, poptávám u Vás vstupní dveře do panelového domu - dvoukřídlové, plastové. 2/3 prosklené. v.2100, š.1600 (900+700). Barva tmavě hnědá. Z prací demontáž, montáž, zednické začištění a likvidace odpadu. Poptávám materiál i práci, tedy vše od vybrané firmy. Vše je připraveno, mám zájem o rychlou realizaci a brzký termín. Děkuji Vám za nabídku.výměna starých oken za plastová interiérové plastové dveře vnitřní dveře s požární odolností venkovní dveře sklepní plastová okna