montáž žaluzií

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete montáž žaluzií ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete montáž žaluzií?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Dodávka a montáž žaluzií do oken 6ks

Dodávka a montáž žaluzií do 6 křídel plastových oken v panelovém domě (rozměr skla v rámu je 58x131 cm - všechna křídla mají stejný rozměr). Žaluzie požadujeme celostínící (šíře 25mm).Barevná nabídka může být zaměřena na zelenou a hnědou. Termín realizace poptávek co nejdříve. Děkujeme.

Montáž žaluzií v bílé barvě cca 5 ks

Dobrý den. Mám zájem o montáž žaluzií do 3 äž 5 oken Rozměry: (97 x 123c)cm. Měřeno je jen sklo bez rámu Požadavek: horizontální v bílé barvě. Jedná se o plastová okna Počet žaluzií cca 5 ks. Materiál hliník a barva bílá. Prosím zdělte cenovou nabídku na 1 okno. Realizace pokud možno co nejdříve. Děkuji za nabídky.

dodání a montáž žaluzií a sítí

Dobrý den, poptávám u Vás dodání a montáž 2ks žaluzií, 1ks okenní sítě proti hmyzu a 1ks dveřní rolovací sítě. Rozměry a specifikace jsou uvedeny v příloze. Prosím o zaslání cenové nabídky na email. Děkuji

montáž žaluzií do bytu

Dobrý den, poptávám se na montáž žaluzií do bytu a jedná se o okno s balkonem+kuchynské okno dvoudílné.Prosím nabídněte+cenové relace. Děkujiplastová okna plastová okna balkonové dveře do zahrady atypická plastová okna venkovní dveře výměna plastových oken