montáž okna

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete montáž okna ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete montáž okna?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna montáž okna

Ukázka vložených poptávek:

12 kusů plastovych oken a jedny dveře prosklené s dviřky pro kočky

Dobrý den, poptávám u Vás plastova okna š108 v 120 12 ks 1ks dveří vchodové š106 v 199 s dvířky pro kočku. Venku imitace dřeva vniřek bílý. Minimálně 5komorový profil. Parapety jenom vnitřní. Prosím ododání motáž i demontáž. Jedná se o OKAL. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace zakázky je rok 2008 dle dohody. Děkuji za nabídku.

Interiérové dveře 4ks

Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž interiérových dveří včetně zárubní do nových prostor rodinného domu. Jedná se o 4ks dveří o šíři: 60P, 80P, 2ks 80L. Šířka stěny je 78-80 mm. Materiál masiv nebo dýha. Dveře bez prosklení. Předmětem poptávky je jak práce tak materiál. Vše je připraveno, mám zájem o rychlou realizaci a brzký termín! Ocením kvalifikované a podložené nabídky.

Vchodové dveře, dřevěné nebo plastové 2,5 x 1,25 bm

Dobrý den. Poptávám u Vás dodávku a montáž dřevěných nebo plastových dveří. Do rodinného domu v barvě zlatý dub - jednokřídlé s nadsvětlíkem. Výška 2,5 bm, šířka 1,25 bm, nadsvětlík výška 0,5 bm. Nejlépe kolem 20 tis. Demontáž starých dveří bude součástí prací - bez likvidace. Montáž včetně zednického začištění. Realizace pokud možno co nejdříve. Děkuji za nabídky.

Vchodové dřevěné dveře 86x198cm s kukátkem, zárubněmi a prahem

Dobrý den, poptávám u Vás vstupní dřevěné dveře do bytu s kukátkem, zárubněmi a prahem s bezpečnostním zámkem a klika/klika. Barva zlatý dub. Včetně demontáže,montáže a zednického začištění. Šířka dveří - 860mm,výška - 1980mm. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace zakázky je co nejdříve. Děkuji za nabídku.