montáž okna

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete montáž okna ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete montáž okna?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna montáž okna

Ukázka vložených poptávek:

2ks plastových oken do panelového bytu

Dobrý den. Poptávám 2ks plastových oken do panelového bytu. Rozměry: 220x150cm. Barvu chci bílou a 5komorový profil. Z doplňků chci pouze žaluzie a parapety včetně zednického začištění. Z prací chci pouze montáž, demontáž a likvidaci starých oken. Poptávám práci imateriál. Termín realizace zakázky je co nejdříve. Děkuji za Vaše nabídky.

Plastová okna 15 ks a vchodové dveře do rodinného domu

Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna 15ks do rodinného domu. Profil dle nabídky, barva oboustanně zlatý dub s mřížkou uvnitř, bez doplňků. Rozměry oken jednokřídlé, otevírané/výklopné: 75x98cm 9ks, 80x115cm 3ks, 73x107cm 1ks, 70x90cm 1ks, 80x55cm 1ks, vchodové dveře plné v horní části prosklené 105x200cm 1ks. Porsím o výřízení dotace Zelená úsporám. Poptávám materiál i práci, tedy vše od vybrané firmy. Z prací demontáž, montáž, zednické začištění a likvidace odpadu. Termín realizace zakázky je ihned! Děkuji Vám za nabídku.

Výměna oken za plastová - 7 ks a 1x balkonové a vchodové dveře

Dobrý den. Poptávám u vás plastová okna a dveře. Imitace dřevě. 7 oken a po jednom kuse dveří vchodových a balkonových. Rozměry: 160 x 150 cm 4ks, 150 x 150 cm 1ks, 120 x 150 cm 2ks, balk.dveře 235 x 135 1ks., vchodové dveře 218 x 115 cm 1ks. Zajímá nás cena za okno a dveře, prosím o zaslání nabídky - obrázky + ceník. U vchodových deří standartní bezpečnostní systém a prosklení dle vzorníku. Chceme 5-ti komorvý systém. Z prací demontáž a montáž. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace zakázky jaro 2008. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.

Plastová okna 5 ks a dveře do rodinného domu

Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna a dveře do rodinného domu. Jednalo by se o 5 oken a 1x balkónové, 1x vchodové a 1x dveře do technické místnosti. Rozměry dodáme. Vchdodvé dveře by měli stanadartní zabezpečení. Okna v 5-ti komrovém systému, barva bílá oboustraně. Z doplňků nic nechceme. Vyloženě jen dodávka a montáž bez zednického začištění. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Termín realizace zakázky podzim 2007. Dekuji za nabídku.