montáž okna

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete montáž okna ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete montáž okna?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna montáž okna

Ukázka vložených poptávek:

Dodávka a montáž jednoho okna

Dobrý den. Poptávám u Vás dodávku a montáž jednoho střešního okna. Instalace bude do půdního bytu - jedná se o šikmý strop. Šíře cca 110 cm. Zda plast nebo dřevo - dle nabídky. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Termín realizace zakázky jaro 2007. Děkuji za Vaše nabídky.

Dodávka a instalace 1 kusu střešního okna

Dobrý den. Poptávám u Vás cenovou nabídku na dodání a instalaci střešního okna Velux 78x118cm, barva dub. Včetně montáže. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace zakázky je jaro 2008. Děkuji za rozumně naceněné nabídky kvalitních firem.

Atypické střešní okno 378 x 194 cm

Dobrý den, poptávám u Vás výrobu a montáž střešního okna s pevným zasklením bez otvírek 378x194cm. Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu (*.doc). Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace zakázky je

Výměna stávajícího střešního okna dřevěného za nové plastové - 1 kus

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu stávajícího dřevěného střešního okna za nové plastové - 1 ks. Jedná se o dodávku včetně demontáže stávajícího a montáže nového okna. Jednalo by se o okno typ výklopné,s ventilační klapkou, s výklopnou i kyvnou funkcí, s žaluzií, barva bude dohodnuta později. Vnitří rozměr stěn stávajícího okna je 93x103cm(okno je tedy asi o velikosti 100x110cm). Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace zakázky je dle dohody. Děkuji Vám za nabídku.