montáž okna

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete montáž okna ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete montáž okna?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna montáž okna

Ukázka vložených poptávek:

Plastová okna

Prosím o nacenění plastových oken – bílých do dvoupokojového bytu v panelovém domě. Jedná se o dvě okna a balkonovou sestavu (okno s dveřmi). 1) 2 okna: 1550x2100mm (vxš) rozdělení oken 900 mm + 1200 mm, každé samostatné, ventilační, vč. vnitřního parapetu 2100x150mm a vnitřních horizontálních žaluzií 2) 1 x balkónové okno a dveře vrchní šíře prostoru 2400 mm, z toho velikost okna 1500x1600mm (vxš), ventilační, vč. vnitřního parapetu 1600x150mm, venkovního parapetu 1600x200 mm a vnitřních horizontálních žaluzií z toho velikost balkónových dveří 2400x900mm (vxš), též ventilační! a vnitřních horizontálních žaluzií Nabídku kalkulujte včetně parapetů, žaluzií, montáže, demontáže, zednického zapravení, likvidace a uvedení dodací lhůty. Nabídky zašlete pouze e-mailem. Děkuji

Plastová okna 4 ks + žaluzie

Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna - vnitřní barva bílá, vnější hnědá, 2 ks 146x146, okna umístěná těsně vedle sebe po dvou o rozměrech 120x146, 1 ks 58x58, 1 ks balkonových dveří 75x240. Z doplňků požaduji žaluzie, vnitřní parapety, dále pak požaduji zednické začištění, demontáž a likvidace starých oken. Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace zakázky je květen 2009. Děkuji za relevantní nabídky.

Dodávka plastových oken a jejich výměna - 18 ks

Dobrý den. Poptávám u Vás cenouvou nabídku na výměnu oken. Včetně vnitřních a venkovních parapetů, demontáže stávajících dřevěných oken a následné montáže oken a parapetů. Jde o patrový rodinný dům. U cenové nabídky požaduji nacenit zvlášť okna, zvlášť vnitřní parapety a zvlášť venkovní parapety (z důvodu výběru dle cenových možností). U každé položky též cenu za montáž. 5-6-ti komorový systém. Rozměry a další info je v příloze. Bude se jednat celkem o 18 ks. Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu (doc.). Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace zakázky duben 2008. Předem děkuji za nabídky.

Výměna oken za plastová -14 ks + 4x balkonové dveře

Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna a dveře. 6-ti komorový systém Vnitřní barva bílá, venkovní červenohnědá. Žaluzie Montáž a demontáž Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu (Přílohu stáhnete přímo v této zaslané poptávce viz. odkaz níže nebo z www.niceone.cz po zadání uživatelského jména a hesla). Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je Děkuji Vám za nabídku.