panelákové vstupní dveře

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete panelákové vstupní dveře ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete panelákové vstupní dveře?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Panelákové vstupní dveře, rozteč zámku 90 mm, zádlab 80 mm

Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž panelákových vstupních dveří. Materiál zřejmě plast, případně nabídněte i jiné masiv atd. Rozteč zámku 90 mm a zádlab 80 mm. Prosím nabídněte nejen práci ale i potřebný materiál. Termín realizace zakázky je srpen 2010. Děkuji Vám za nabídku.

Panelákové vstupní dveře 2ks

Dobrý den, poptávám u Vás panelákové vstupní dveře 2 ks, barva tmavá, materiál záleží na Váší nabídce. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace zakázky ihned. Děkuji za nabídku.

Panelákové vstupní dveře se schránkama.

Dobrý den, v zastoupení BD Božanovská panelového domu bych ráda touto cestou požádala o kalkulaci na výměnu vchodových dveří včetně umístění 36 schránek. Dveře jsou nyní jednokřídlé více na http://www.druzstvobozanovska.wz.cz/ kde je foto. Pravděpodobně by bylo vše kolem dveří kde je sklo vyzděné. Materiál dle doporučení, barva bílá, schránky zabudované do dveří a nebo vedle . Předmětem poptávky je jak práce tak materiál. Termín realizace zakázky je na dohodě. Děkuji za nabídky.

Panelákové vstupní dveře se schránkami

Dobrý den, poptávám u Vás zhotovení a montáž panelákových vstupních dveří se schránkami. Požadujeme zaměření, barva dle vzorníku, materiál hliník nebo plast. Prosím nabídněte nejen práci ale i potřebný materiál. Termín realizace zakázky je po dohodě. Ocením kvalifikované a podložené nabídky.nová plastová okna střešní plastová okna výměna oken za eurookna francouzské dveře výsuvné dřevěné okno výměna oken v rodinném domě