plastová okna panelák

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete plastová okna panelák ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete plastová okna panelák?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna plastová okna panelák

Ukázka vložených poptávek:

Plastová okna 3 ks

Dobrý den, poptávám u Vás 3 plastová okna o rozměru 110 x 120 cm pro byt cihlovém bytovém domě. Barva bílá zevnitř i zvenčí, komorový profil dohodou, vnitřní parapety. Poptávám také žaluzie (barva ideálně stříbrná nebo šedivá). Z prací demontáž, montáž, zednické začištění a likvidace odpadu. Prosím nabídněte nejen práci ale i potřebný materiál. Prosím nabídněte co nejbližší termín pro realizaci poptávky! Děkuji Vám za nabídku.

Výměna 3 oken za plastová

Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna pro byt v bytovém domě. Bude se jednat celkem o tři okna. 2 okna jsou dvoudílná (v/š - 132/208) a 1 jednodílné klasicky otvírací (132/133). Okna by měla mít ventilaci, požadujeme vnější i vnitřní parapety. Požadujeme žaluzie. Termín realizace je c nejdříve (listopad 09). Děkuji předem za zaslání nabídky.

Plastová okna a dveře do bytového domu - 33 ks

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken v bytovém domě. Bude to 5x byt 3+1, 5x byt 2+1. 4x vchodové dveře, z toho 2x v prosklení a 4x balkonové dveře v prosklení v mezipatře. Přesný počet oken, dveří a jejich rozměry jsou uvedeny v příloze. Prosím o nacěnění na výměnu za plastová okna, splňující parametry Zelená úsporám (U=1,1). Z prací demontáž, montáž, zednické začištění a likvidace odpadu. Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu (Přílohu stáhnete přímo v této zaslané poptávce viz. odkaz níže nebo z www.niceone.cz po zadání uživatelského jména a hesla). Prosím nabídněte nejen práci ale i potřebný materiál. Termín realizace zakázky je koncem června 2010. Děkuji Vám za nabídku.

Plastová okna 6ks

Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna 6ks, rozměry cca 160x160, barva bílá, komorový profil dle doporučení, venkovní žaluzie, venkovní parapet o rozměru 150. Výměna ve zděném bytovém domě. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace zakázky spěchá! Děkuji za nabídky.