plastová okna panelák

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete plastová okna panelák ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete plastová okna panelák?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna plastová okna panelák

Ukázka vložených poptávek:

výměna 4ks oken, 1ks okno s balkonovými dveřmi

Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna těchto rozměrů:1ks š.240cm v.145cm, 1ks š.116cm v.240cm, 2ks š.175cm v.145cm,1ks balkon š.175cm v.145cm-š.85cm v.235cm. Jedná se o výměnu oken v bytovce, barva bílá bez parapetů. Prosím o demontáž a montáž . Přijatelná cena cca.50000.-Kč Termín zatím neudávám zřejmě by se jednalo až o léto 2009. Ocením kvalifikované a podložené nabídky.

Plastová okna 4ks

Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna. Síťky do oken i do balkonových dveří. 2x 150/150 dvoukřídlá, 1 tříkřídlé 210/150, balkonové dveře s oknem dvoukřídlím, 60/60 do spíže. Barva vnitřní bílá, venkovní ořech. Parapaty vnitřní. Žaluzie vnitřní. poptávka se koná ve čtyř bytovce. Z prací demontáž, montáž, zednické začištění a likvidace odpadu. Prosím nabídněte nejen práci ale i potřebný materiál. Termín realizace zakázky je dle dohody. Děkuji Vám za nabídku.

Plastová okna do bytu - 2 ks

Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna do bytu. Okna v cihlové bytovce - 2 ks - rozměry nutno zaměřit. 5-6-ti komorový systém - dle obhlídky. Barva bílá oboustraně. Z doplňků chceme žaluzie, parapety - pokud bude třeba. Práce kompletně všechny a to i včetně zednického začištění. Předmětem poptávky je jak práce tak materiál. Termín realizace zakázky říjen listopad 2007. Ocením kvalifikované a podložené nabídky.

Výměna oken za plastová - 3 ks

Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna do společných prostor chodby v bytovce. Bude se jednat celkem o 3 ks. Komorový systém dle nabídky. Bez doplňků. Z prací demontáž, montáž, zednické začištění a likvidace odpadu. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je rok 2010. Děkuji Vám za nabídku.