plastová okna panelák

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete plastová okna panelák ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete plastová okna panelák?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna plastová okna panelák

Ukázka vložených poptávek:

Výměna oken za plastová, 5 kusů oken + balkonové dveře

Dobrý den, poptávám u Vás cenovou nabídku na plastová okna. Jedná se o byt 4 + 1 v panelovém domě v přízemí. Rozměry dodám na požádání. Barva bílá oboustraně. Komorový profil nějaký laciný. Parapety vnitřní. Demontáž, montáž, začištění a likvidace odpadu. Prosím nabídněte nejen práci ale i potřebný materiál. Termín realizace zakázky je prosinec 2009. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.

Výměna a montáž plastových oken 2 ks + 1x balkonové dveře

Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna na balkon v panelovém domě. Rádi by jsme okno v celé šíři stěny - bez vyzdívání příčky. Bude se jednat o balkonové dveře a dvě okna. Jedno okno i jako ventilačku. 5-6-ti komorový systém. Práce kompletně všechny a to i včetně zednického začištění. Doplňky žádné. Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace zakázky do léta 2008. Ocením kvalifikované a podložené nabídky.

Dodávka a montáž plastových oken 3ks + žaluzie

poptávám plastová okna a to 2x 3 dílné a 1x 2 dílné. Dále parapety a horizontální žaluzie v panelovém domě. Dekor bílá, 5 komorový profil. Dodávka na klíč. Termín realizace zakázky říjen -listopad 2005. Děkujeme.

Plastová okna 2ks v panelovém bytě

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken v panelovém domě za plastová okna. Jedná se o okna typu - otvírací + otvírací ventilační. Rozměr prvního okna: 1800 x 1600mm, rozměr druhého okna 2100 x 1600mm. Vnitřní parapety dle dohody, barva bílá, komorový systém dle nabídky. Platba ještě letos, hotově (2007). Nabídky prosím emailem. Předmětem poptávky je jak práce tak materiál. Realizace pokud možno co nejdříve. Děkuji za nabídky.