pergola zahradní

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete pergola zahradní ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete pergola zahradní?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna pergola zahradní

Ukázka vložených poptávek:

Montáž 2 ks plastových oken

Dobrý den, poptávám u Vás 2 ks oken. Bude se jedant o rozměr 120 x 120 cm. Dekor bílý nebo hnědý. Jednoduchá okna - jednoduchý komorový systém. Dodávka kompletně na klíč. Okna budou instalována do zahradního domku - zase až tak nezáleží na kvylitě jako na ceně. Je ještě možná zimní sleva? Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace zakázky je květen - červen 2009. Děkuji za rozumně naceněné nabídky kvalitních firem.

Plastové nebo dřevěné dveře

na zahradní domek, stavební připravenost 1m na 2m barva kaštanová nebo bílá montáž dle domluvy Termín realizace zakázky co nejdříve

3 pastová okna 90X90 cm na zahradní domek

Dobrý den, poptávám u Vás 3 plastová okna 90X90 cm, otevíratelná, s ventilací, bílá, na zahradní domek. Prosím o zaslání nabídky pouze e-mailem. Předem děkuji.

Venkovní markýza

Dobrý den, poptávám u Vás cenovou nabídku na výsuvnou venkovní markýzu jednoduchého typu s ručním ovládáním- šířka 3m , výsuv 3 až 3,5 m,uchycení na stěnu.Markýza určena k zahradní dřevěné chatce. Poptávám jen materiál. Prosím nabídněte co nejbližší termín pro realizaci poptávky. Děkuji za nabídku.