pergola zahradní

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete pergola zahradní ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete pergola zahradní?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna pergola zahradní

Ukázka vložených poptávek:

Výměna vchodových dveří - 1 ks

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu dřevěných vchodových dveří za plastové. Bude to v rodinném domě - dřevo stavba. Rozměr 90 x 200 cm. Zárubně také v plastu. Jednoduché prosklení. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky do konce roku 2009. Děkuji za nabídku.

Dodávka - 6 ks plastové vnitřní dveře do novostavby

Dobrý den, poptávám u Vás plastové vnitřní dveře do novostavby. Jednalo by se o .vntř.dveře do rod.domku - novo stavba 6 ks + případně obložkové zárubně, barva bílá nebo světlá. Vše podle dohody a nabídky. Případným zájemcům zašlu dokumentaci. Poptávám materiál a případně práci. Termín realizace zakázaky je od října 2008. Děkuji za Vaše nabídky.

Výměna oken za plastová (bílá) 3 ks + 2 balkonove dveře

Dobrý den, poptávám u Vás cenovou nabídku na výměnu starých oken za okna plastová (bílá, 5-ti komorový systém či víc). Stará okna klasická panelová zá stavba, ložnice - okno 181x160 (šxv), obývák + kuchyně obojí - okno 122x160 a balk.dveře 90x237.

Výměna oken 2ks, 1560x1480mm

Dobrý den, poptávám u Vás 2 ks oken KBE ClimaTEC_70, popř. Trocal Innonova AirMatic. Obě okna včetně žaluzií, jedno okno včetně vnitřního a vnějšího parapetu, druhé pouze s vnějším parapetem. Jedná se o výměnu starých oken za nová, cihlová zá stavba, rozměry okna 1560x1480mm.