plastová nebo hliníková sklepní okna

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete plastová nebo hliníková sklepní okna ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete plastová nebo hliníková sklepní okna?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Plastová nebo hliníková sklepní okna 33ks do panelového domu, rozměry oken jsou 50cm x 50cm

Dobrý den, poptávám výměnu skelpních oken v panelovém domě, jedná se celkem o 33ks s rozměry 50x50cm, budou sdružená do skupin, pevná i sklopná. Z doplňků požaduji pouze pevné sítě proti hmyzu, proti hlodavcům a zednické začištění. Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu (pdf). Poptávám materiál i práci, tedy vše od vybrané firmy. Termín realizace poptávky je osobní dohodou. Předem děkuji za nabídky.

Plastová okna

Cenová nabídka Prosím o zaslání cenové nabídky na plastová okna. V nabídce prosím uveďte : Typ, název, systém, označení : Počet komor : Obsahuje olovo ? Tepelně izolační schopnost skla : U = W/m2 K Tepelně izolační schopnost okna : U = W/m2 K Protihluková izolace : útlum dB Bezpečnostní třída : Protisluneční izolace : Obývák třídílné š 206 cm, v 145 cm Žaluzie Kuchyň dvoudílné 132 x 115 Žaluzie Koupelna 55 x x118 Neprůhledné sklo Komora 57 x 117 Neprůhledné sklo Vnitřní parapety Vnější parapety Zednické zapravení a úklid Zednické práce – oprava manžety kolem oken na vnější straně včetně nátěru bílou barvou Ostatní Součet celkem Poznámka : Rozměry oken, jsou přibližné, okna koupelna a komora jsou zřejmě stejná, výška oken koupelna, komora a kuchyň je zřejmě stejná. Dne :vstupní bezpečnostní dveře plastová okna do panelového domu rolety okenní stahovací bezpečnostní vchodové dveře dodávka nových plastových oken bezpečnostní folie do oken