plastová okna do paneláku

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete plastová okna do paneláku ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete plastová okna do paneláku?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Plastová okna do paneláku - 160 ks + 48 x balkonové dveře

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu dřevěných oken za okna plastová. Je to celkem 96 oken s ventilačkou 210 x 160 cm, 48 ks balkonové dveře 90 x 240 cm + okno 120 x 160 cm, 16 oken na schodišti se 2 ventilačkami 90 x 160 + 2 x 80 x 160 cm. Uveďte prosím výrobce a typ oken. Práce nacenit komplet všechny a to i včetně zednického začištění. Minimálně 5-ti komorový systém. Barva bílá. Doplňky se budou řešit individuálně dle jednotlivých domácností. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Termín realizace zakázky je podzim 2009 - jaro 2010. Děkuji za nabídku.

Plastová okna do paneláku 2 ks

Dobrý den, poptávám u Vás 2 ks oken do paneláku: jednodílné cca 150 cm x 160 cm, dvojdílné (překlápěcí na ventilačku) cca 210 x 160, barva bílá, 5 komorový profil, vnitřní parapety a žaluzie. Termín realizace zakázky je listopad 2006. Předem děkuji za nabídku.

plastová okna do paneláku

Vzměnit dvě starý okna za plastový.Hlavně potřebuji nabídku is cenami.

plastová okna do paneláku

Výměna oken v bytě v panelovém domě. Dvojdílné okno kuchyně, trojdílná okna dva pokoje, dvojdílné okno a balkónové dveře jeden pokoj očekávám max 50 tis.renovace oken renovace oken montáž oken a balkonových dveří bezpečnostní dveře vchodové výroba plastových oken