plastová paneláková okna

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete plastová paneláková okna ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete plastová paneláková okna?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Žaluzie na plastová paneláková okna cca 4 ks

Dobrý den. Mám zájem o 4 ks. žaluzií na paneláková plastová okna - okno a ventilačka + žaluzie na okno na balkón a balkónové dveře. Jedná se o klasické panelákové okno. Mohou být plastové nebo kovové žaluzie, svislé nebo vodorovné. Žádám Vás o Vaší kompletní nabídku včetně ceny. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji Vám za nabídky.

Poptávám plastová paneláková okna.

Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna š.1500v.1600,š.900v.1600 neotvíravé,š.1800v.1600 dělené,š.900v.2400 balkonové dveře,to celé jako sestavu. Samostatné š.2100v.1600 dělené a 2x samostatné š.600v.900 otvíravo výklopné. Žaluzie ke všem kromě dvou menších oken a jednoho neotvíravého. Prosím o kalkulaci s DPH, bez práce. Díky za nabídky

Plastová paneláková okna - 3 ks

Dobrý den. Poptávám u Vás výměnu panelákových oken za plastová. Jedná se celkem o 3 ks a to klasických panelákových rozměrů - nutno zaměřit. Budeme chtí 5-ti komorový systém a to v bílé barvě oboustraně. Požadujeme servis a záruku. Z doplňků žaluzie a prapety: určitě vnitřní - vnější dle rady. Práce chceme všechny komplet a to i včetně zednického začištění. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky říjen listopad 2007. Děkuji za relevantní nabídky.

Výměna oken 3ks za plastová v panelovém domě

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken za dvoudílná plastová. Celkem 3ks. Rozměry se zaměří na místě, jsou to typická paneláková okna. Barva bílá, 5ti komor.systém. Chci do všech oken žaluzie a sítě proti hmyzu. Z prací chci demontáž a odvoz starých oken + montáž. Poptávám materiál i práci, tedy vše od vybrané firmy. Termín realizace zakázky je do konce roku 2008. Děkuji za nabídky.plastová okna plastová okna oprava okenních křídel plastová okna do paneláku francouské plastové dveře