venkovní dveře

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete venkovní dveře ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete venkovní dveře?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

jedny dvoukřídlé venkovní dveře

Dvoukřídlé venkovní dveře o celkovém rozměru 1450x2350 mm, zevnitř uzamykatelné, bezbariérové, barva bílá, 6 komorový profil, včetně zednického začištění. Z doplňků si přejeme žaluzie. Z prací si přejeme: demontáž a likvidaci starých dveří, montáž nových a zednické začištění. Termín realizace - co nejdříve. Děkujeme za nabídku.

Výměna - 1 ks venkovní dveře 115 x 233 cm včetně zárubní

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu dveří včetně zárubní v RD. Jedná se o venkovní dveře duď dřevěné nebo plastové. Rozměr je 115 x 233 cm. Prosklení v horní části. Barva tmavá podle barvy oken. Přeji si kompletní práce. Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je kdykoliv. Děkuji za rozumně naceněné nabídky kvalitních firem.

Plastové venkovní dveře (104x204cm) v RD

Dobrý den, poptávám u Vás plastové hnědé venkovní dveře v RD levé (104x204), šíře 90 cm s průlezem pro psa (flopem - 30x50 cm). Poptávám u Vás Práci i materiál. Termín realizace zakázky - do konce roku 2006. Děkuji za relevantní nabídky.

Plastové venkovní dveře 150 x 205 cm

Dobrý den. Poptávám u Vás vstupní plastové dveře do otvoru 150 x 205 cm. Samotné otvírání 90x195cm, neprosklené, tmavé barvy. Termín realizace zakázky co nejdříve. Děkuji za Vaše nabídky.výměna starých oken za plastová plastová okna výměna třídílných oken výměna plastových oken