plastové výlohy

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete plastové výlohy ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete plastové výlohy?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Plastové výlohy 3 ks a jedny vchodové dveře

Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna a jedny vchodové dveře do prodejny. Jedná se o jedny vchodové dveře + prosklený portál. 1 x výloha cca 200 x 200 cm. Dále 2x menší výloha cca 150 x 100 cm a další 2-3 menší okénka. Bez doplňků - možná jen parapety - dle dohody. materiál tedy plast -5-ti komorový systém. Demontáž nebude třeba - jen montáž a to bez zednického začištění. Barva dle nabídky. Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Vše je připraveno, mám zájem o rychlou realizaci a brzký termín. Děkuji za rozumně naceněné nabídky kvalitních firem.

Plastové výlohy 3ks 4,4x2,5 bm

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken (výloh na mycí lince aut). Materiál požaduji plast. Jedná se o 3 výlohy velikosti 4,4x2,5 bm. Každá výloha je rozdělena na 6 dílů. Barvu požaduji bílou. Další detaily na dohodě na místě. Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace zakázky je na dohodě v průběhu jara-léta 2010. Děkuji za rozumně naceněné nabídky kvalitních firem.

Dodávka a montáž plastové výlohy

Měla bych zájem o cenovou nabídku plastové výlohy včetně dveří.Rozměry 2 * 2m.Termín velmi spěchá. Jen emailove nabídky! Děkuji.

Plastové výlohy 300 x 360 cm + hliníkový vstup

Dobrý den. Poptávám u Vás výlohu 2100x3000, dále výloha + dvoukřídlé dveře 220 x 300 cm. 3000x3600 celkem. Vše v plastu 6-ti komorový systém barva dovnitř bílá z venku tmavě zelená - machovo zelené. A dále vstup z hliníkového profilu. 420 x 65 cm skleněný panel na každý straně a u prostřed panel 75 cm a dvoje dvoukřídlé dveře. 58 cm jedno křídlo. Kompletní výška 300 cm vstupní výška 240 cm . Nadsvětlík 60 cm. Barva stejná kombinace jako u plastu. Termín realizace zakázky konec října. Předem děkuji za nabídky.výměna oken v rodinném domě plastová okna okna a vchodové dveře plastová vrata plastová sklepní okna výměna oken v paneláku