poptávka oken

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete poptávka oken ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete poptávka oken?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Kompletni poptavka oken a dveri pro RD

Dobrý den, poptávám u Vás komletní nabídku oken na RD vcetne prosklenych posuvnych dveri. Termín realizace zakázky je Děkuji Vám za nabídku.

poptávka oken

Dobrý den, Poptávám u Vás cenu plastových šestikomorových oken. Rozměr oken přikládám v příloze. Jedná se o okno v kuchyni a obýváku s balonovými dveřmi. Mezi okny je zatím dřevená příčka. Jedná se o panelový byt v třetím poschodí. Okna poptávám v bílé barvě s parapetem uvnitř , montáží, demontáží a odvozem starých oken. Prosím o propočítání ceny a datum možného termínu do konce roku 2007 Děkuji Maliniaková

Poptávka oken pro rodinný dům - 18 ks

Dobrý den. Poptávám u Vás okna pro rodinný dům. Materiál plast, nebo dřevo, vlastnosti k nízkoenergetickému domu, úzký rám. Rozměry cca 1250 x1250. Balkonové dveře otevírací s fixem rozmery cca 2200 x 2750 2x. Součástí jsou i střešní okna. Detailní podklady pošlu emailem. Barva oken zlatý dub zevnitř bílá. Žaluzie, parapety, mřížky a zednické začíštění dle dohody. Termín realizace zakázky jaro 2007. Děkuji za rozumně naceněné nabídky kvalitních firem.

Plastová okna nebo eurookna 8ks

poptávka oken plastových nebo Euro. 2ks 145x145 dvojdílné otvíravé+1/3 výklopné, síť 3ks 70x70 jednodílné , otvíravé , síť 2ks 235x145 trojdílné 2/3 otvíravé 1/3 otvíravé+výklopné , síť 1ks 235x145 trojdílné 2/3 otvíravé 1/3 otvíravé+výklopné , síť + balkon 235x85 otvíravé vše zasklení min. 1,1 parapety demontáž, likvidace, montáž bez zednického zapravení. Termín realizace zakázky léto 2006. Děkujeme Vám za nabídky.plastová okna do panelového domu střešní plastová okna garážová vrata do servisní dílny plastová dveře do rd žaluzie do plastových oken plastová okna