posuvné balkonové dveře

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete posuvné balkonové dveře ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete posuvné balkonové dveře?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Plastové dvoukřídlé posuvné balkónové dveře - 1 ks

Dobrý den, poptávám u Vás plastové dvoukřídlé posuvné balkónové dveře. Bude to k rekonstrukci bytu v panelovém domě. Rozměry: výška - standardní, šířka: 210 cm ( může být i menší - min. 160 cm ) - raději zaměřit firmou. Komorový systém dle nabídky. Z doplňků případně jen žaluzie. Bez prací. Poptávám jen materiál. Termín realizace zakázky co nejdříve do poloviny srpna 2009. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.

Montáž - 1 ks posuvné balkonové dveře do otvoru 234 x 238 cm

Dobrý den, poptávám cenovou nabídku na dodávku a montáž balkonových dveří do otvoru šxv 234x238 cm, dvojdveře, posuvné zleva doprava. Půjde i o vybourání pův.zdi pod okny.(není nutné, lze zajistit). Bílý vzhled oboustranně. V případě posuvných možnost větrání, v případě větrání pouze poodsunutím, musí mít funkci aretace proti otevření dítětem. Nízký práh či lépe možnost zabudování do podlahy pro bezbarierový prostup (není nutné, výhoda). Typ skla v nejlevnější variantě vzhledem k zasklení lodžie. Cenový návrh prosím položkově. Prosím Vás o zaslaní informace, jaká další kritéria by jste potřebovali k vypracování cenového návrhu. Samozřejmě se nebráním Vašim připomínkám k mé představě či kritériím a velice rád uvítám Vaše návrhy a odůvodnění. Předmětem poptávky je jak práce tak materiál. Vše je připraveno, mám zájem o rychlou realizaci a brzký termín. Děkuji Vám za nabídku.

posuvné balkonové dveře

Dobrý den Chtěla bych poslat cenovou nabídku na posuvné balkonové dveře v oboustranné bílé barvě. Rozměry cca 980x220 + fix 980x220. Požadovala bych pouze montáž.

Posuvné balkonové dveře

Dobrý den, poptávám u vás namísto okna 245 x 140 cm posuvné balkonové dveře. Uvnitř bílé, vemku zlatý dub. Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace zakázky je dohodou. Děkuji za nabídky.výměna oken v paneláku výměna plastových oken demontáž a montáž plastových dveří francouské okno plast plastová vrata interiérové plastové dveře