plastová okna Praha

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete plastová okna Praha ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete plastová okna Praha?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna plastová okna Praha

Ukázka vložených poptávek:

skleněná stěna do interieru

Dobrý den, poptávám u Vás skleněnou stěnu do interieru - cca 2,2 x 1,8 m, kovový rám, 8mm čirého skla. Dodávka Praha 3. Předem děkuji za nabídku.

Výměna špaletových oken za vhodný typ do cca 30 bytových jednotek

Dobrý den, poptávám u Vás firmu, která by provedla výměnu oken ve starším cihlovém domě na Vinohradech - Praha 3, jedná se o špaletová okna (dvojitá, dřevěná). Poptáváme cenový rozpočet, harmonogram, vzorky, samotnou výměnu oken a související práce. Navíc poptáváme zajištění služeb související s obstaráním veškeré dokumentace, administrativy a případných povolení, která zřejmě vhledem k typu budovy budou nutná (např. vyjádření památkového odboru). Přesný počet oken a rozsah prací bude upřesněn, orientačně cca 30 bytových jednotek. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace zakázky je v časovém horizontu buď na podzim 2010 nebo spíše jaro – podzim 2011. Děkuji Vám za nabídku.

Plastová okna 62 kusů, program zelená úsporám

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu starých oken za plastová v rámci programu Zelená úsporám. Je de o 62 oken ve třech různých nemovitostech ( Praha 8 - výměna všech oken činžovního domu), (Praha 6 - výměna 15 oken včetně 1 dveře na terasu rodiného domu), (Praha 4 - výměna 11 oken včetně 1 dverř na terasu kancelářských prostor). Z prací demontáž, montáž, začištění a likvidace odpadu. V současné době nemám přesé udaje o rozměrech všech oken a mohu dodat indikativní údaje do 2 dnů. Poptávám práci i materiál. Termín realizace nejpozději do 15.10.2009. Děkuji za relevantní nabídky.

Výměna oken za plast. 2ks + 1ks balk. dveře

Dobrý den. Poptávám u Vás cenovou nabídku na plastová okna pěti nebo šestikomorová. Jde o dvě stejná okna a jedny balkónové dveře s oknem. Rozměr klasický panelákový. Barva bílá. Žaluzie by měly být součátí okna. Parapety nechceme a zednické začištění dle cenové nabídky. termín realizace zakázky červenec 2006. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.