profily oken

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete profily oken ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete profily oken?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna profily oken

Ukázka vložených poptávek:

5ks plastových oken, 2ks balkonových dveří a vchodové dřevěné bezpečnostní dveře do rodinného domu

Dobrý den. Poptávám 5ks plastových oken, 2ks balkonových dveří a vchodové dveře do rodinného domu. Chci 5 až 6komorové profily s izolačním trojsklem. Z doplňků požaduji kování, vnitřní a vnějšíparapety a vnější hliníkové eloxované rolety. Barva: vnitřní barva bílá, vnější imitace světlého dřeva. Rozměry: 4x 1200x1500mm, 1x 600x900mm. Balkónové dveře: jednokřídlé 900x2000mm; dvoukřídlé 1800x2000mm nebo alter. dveře+okno: 900x2000mm+1200x1500mm. Vnější vchodové bezpečnostní dveře optimálně dřevěné 900x2000mm. Poptávám práci imateriál. Termín realizace zakázky je podzim 2007. Děkuji za nabídku.

Plastová okna 16ks a balkonové dveře 1ks

Dobrý den, poptávám u Vás demontáž a likvidaci starých oken a montáž nových plastových, včetně zednického začištění. Rozměry (š/v): 13ks 115x185 cm-horní 1/3 fixní, mřížka, dolní část pouze otvíravá ze středu, 2 poloviny, trojsklo, vodorovně uprostřed mřížka. 3ks 115x115 cm-výklopná, otvíravá, uprostřed mřížka, 1ks balkonové dveře 115x250 cm-horní 1/3 fixní, dolní část otvíravá, sklopná, meziskelní mřížky. Rozhoduje, jak okno bude vypadat, nesmí narušit celkový pohled na dům, jen zaoblené či zkosené profily. Pokud bude mít sloupek, tak musí být členitý. Je to náhrada špaletových oken a měl by se podobat originálu. Barva bílá, komorový profil dle doporučení-mohou být s pěnou, pasivní, širší, se středovým těsněním, z doplňků vnitřní parapety, žaluzie na dohodě. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Termín realizace zakázky je po dohodě kdykoliv. Děkuji za relevantní nabídky.

Výměna 19 ks oken za nová + montáž prosklené stěny

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken do panelového domu. Sklepní okna - plastová: bílá, 19 ks 600 x 400 mm, jednokřídlá, sklápěcí. Zasklené tepelně izolačním dvojsklem, případně drátosklem. Plastová pevná prosklená stěna: bílá, 1 ks 6600x1500 mm, s dvěma sklopnými okny. Zasklení tepelně izolačním dvojsklem. PVC profily - min pětikomorový systém. Práce: demontáž a odvoz starých oken, montáž nových a zednické začištění. Cenová nabídka co nejdříve. Poptávám práci a meteriál. Termín realizace zakázky do kocne roku 2008. Děkuji za rozumně naceněné nabídky kvalitních firem.

12 ks plastová okna a 4 ks plastové vchodové dveře

Dobrý den, poptávám u Vás 12 kusů plastových oken a 4 kusy plastových, vchodových dveří do novostavby rodinného domu. U oken 5- 6komorový profil. Dále parapety vnější. U oken i dveří dekor tmavě hnědé barvy. Přesné rozměry dodám po z aměření. Dále do všech oken žaluzie. Poptávám materiál i práci, tedy vše od vybrané firmy. Prosím nabídněte co nejbližší termín pro realizaci poptávky! Děkuji za nabídky