renovace oken

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete renovace oken ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete renovace oken?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna renovace oken

Ukázka vložených poptávek:

Renovace interiérových dveří - 4 ks

Dobrý den. Poptávám u Vás nabídku na renovaci interiérových dveří. 4ks, 90x200 a 80x200. Prosklené dveře. Technologie renovace dle cenové nabídky. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Prosím nabídněte co nejbližší termín pro realizaci poptávky. Děkuji za nabídku.

Renovace 5 ks dveří + 2x nové dveře zatahovací

Dobrý den, poptávám uVás renovaci dveří a dodávku 2 ks zatahovacích. Jedná se o polstrování dveří vchodových a dále renovace dveří vnitřních v bytě 4 ks ( 2 x 80 cm, 2 x 90 cm) a kování - zřejmě folie. Dále shrnovací dveře 2 ks - ( 80cm,90cm). Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Termín realizace zakázky je do června 2010. Děkuji Vám za nabídku.

Renovace bytových dveří - 5 kusů

Dobrý den, poptávám u Vás renovaci 5 kusů bytových dveří včetně obložení dřevem kovových zárubní. 3ks 3/4 prosklené dveře 80, 2ks plné dveře 60. Buď renovace, nebo dveře nové. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace zakázky je dle dohody. Děkuji Vám za nabídku.

Renovace stávajících oken 5ks

Dobrý den, poptávám u Vás renovace stávajících oken 5ks. Vytmelení, výměna skel, kliček, těsnění. Ostatní práce dle dohody. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Termím realizace zakázky je co nejdříve. Děkuji za nabídku.