renovace oken

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete renovace oken ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete renovace oken?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna renovace oken

Ukázka vložených poptávek:

Renovace 7 kusů dřevěných špaletových oken

Dobrý den, poptávám u Vás renovaci 7 dřevěných špaletových oken. Rozsah renovace domluvíme ústně. Prosím nabídněte nejen práci ale i potřebný materiál. Termín realizace zakázky je kdykoliv dle dohody. Předem děkuji za nabídky.

Renovace dvojskel u 11ks plastových oken

Dobrý den, poptávám u Vás renovaci 11ks plastových oken z roku 1996 za účelem zlepšení jejich tepelně izolačních vlastností. Jedná se o dvojskla. Způsob renovace-např. vyměnit skla či plyn...nechám si doporučit. Poptávám materiál i práci, tedy vše od vybrané firmy. Termín realizace zakázky je kdykoliv. Děkuji za relevantní nabídky.

Výměna - 6 ks stará špaletová okna za nová špaletová cca 100 x 200 cm

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu špaletových oken v památkově chráněné oblasti. Zatím by se jednalo o 6 ks oken - výměna za nová špaletová okna a dalších 16 ks oken a 3 ks balkonových dveří podle dohody a ceny buď výměna nebo renovace nátěrem. Souhlas památkářů mám, velikost oken cca 100 * 200 cm, nátěr RAL 8025 hnědá a RAL 9001 smetanová. Poptávám materiál i práci, tedy vše od vybrané firmy. Termín realizace prvních šesti oken duben 2010. Děkuji Vám za nabídku.

renovace oken v panelovém domě, 6x 3+1, 6x 2+1

Renovace starších dřevěných oken - nikoliv pouze lakování, zda je možno okna přelaminovat, nová těsnění apod. Zašlete Vaší nabídku jak cenovou, tak rozsah služby, eventuelně možný termín, pokud možno co nejdříve.