renovace oken

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete renovace oken ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete renovace oken?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna renovace oken

Ukázka vložených poptávek:

Výměna dřevěných oken za plastové cca 60 bytů

Dobrý den. Bytové družstvo vypisuje výběrové řízení řízení na kompletní výměnu současných dřevěných oken za okna plastová včetně příslušných začisťovacích zednických prací a likvidace odpadů. BD je jediným vlastníkem bytového domu o 10-ti poschodích – dispozice s orientačními rozměry oken a dveří na balkóny je přílohou. Žádáme Vás o zpracování cenové nabídky (cena díla včetně DPH). Cenovou nabídku s přiměřeným rozsahem kalkulací a referenční listinu zašlete laskavě e-mailem co nejdříve, nejpozději do 21.4.2006. V případě, že budete vybráni dodavatelem, budeme ve smlouvě o dílo požadovat: Časový harmonogram prací, samostatné projednání data výměny oken s jednotlivými nájemníky, splatnost do 30 dnů po předání díla, nabídku servisu a záruky Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu k poptávce (*.xls formát). Termín relizace zakázky osobní dohodou. Děkujeme za nabídky.

Plastová okna 2ks

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu dřevěných oken za plastová. Z prací požaduji demontáž a montáž, bez likvidace a zednického začištění. Rozměry cca š/v: 1ks 100x145 cm-jednokřídlé, 1ks 210x165 cm-dvojkřídlé v poměru křídel 1:2 se sloupkem OS+OS, dvojsko, trojsklo. Barva oboustranně bílá, komorový profil dle nabídky, z doplňků vnitřní žaluzie a vnitřní parapety. Zakázka je v rodinném domě. Prosím nabídněte nejen práci ale i potřebný materiál. Prosím nabídněte co nejbližší termín pro realizaci poptávky! Děkuji za rozumně naceněné nabídky kvalitních firem.

Výměna - 4 ks okna + 1 ks balkonový set + 6 ks interiérové + 1 ks vchodové dveře v bytovém domě

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu dřevěných oken za plastová ve starší bytovce. Jedná se o 4 klasická okna + 1 ks balkonového setu, nutno zaměřit. Komorový profil podle dohody. Z doplňků, parapety (vnitří a vnější), žaluzie. Okna požadujeme bílá, včetně kompletní práce, zednické začištění i likvidace starých oken. Termín realizace zakázky přelom listopadu - prosince 2008. Dále dveře interiérové, částěčně prosklené, dřevěvé případně jiné, klasika 8 kusů + 1 ks vstupní dveře, vše včetně zárubní. Poptávám materiál i práci. Termín dodání samotných dveří leden 2009. Děkuji za rozumně naceněné nabídky kvalitních firem.

Výměna - 3 ks okna + 1 ks balkonové dveře v panelovém bytě

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu dřevěných oken za plastová v panelovém domě. Jedná se o 3 ks oken 1 ks balkonových dveří. Rozměry oken asi 150 x 100 (trojdílné). Barva bílá. Komorový profil nabídněte. Parapety vnitřní i venkovní. Bez doplňků. Z prací demontáž, montáž, zednické začištění a likvidace odpadu. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace zakázky je duben, květen 2010. Děkuji Vám za nabídku.