rolety venkovní

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete rolety venkovní ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete rolety venkovní?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna rolety venkovní

Ukázka vložených poptávek:

25x plastová okna do novostavby rodinného domu

Poptáváme 25x plastová okna, zlatý dub z venku, zevnitř bílá, Mikroventilace. bez okeních lišt, rovné a i zkosené plasty, 5-6 komorový systém.2 nebo 3sklo, Heat Mirror, vnitrni zaluzie ,mozna predokeni rolety. Dveře na terasu posuvné.Stresni okna Velux nebo ROTO Vchodové dveře nechceme. Můžete udělat víc nabídek.Chceme zaplatit do konce roku aby jsme dostali slevu a zamerit jak bude stat hruba stavba na jare 2008.Radi si nechame poradit. Brandys nad Labem Děkujeme za nabídku.

Instalace předokenních rolet 10 kusů

Dobrý den, poptávám u Vás před okení rolety (pod omítkové) (šxv) 1200x1200..2ks, 900x1200..5ks., 2100x2100..2ks, 900x2100..1ks. Barva ořech tmavý. Elektrický pohon. Dále na stejná okna sítě proti hmyzu. Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace zakázky je konec srpna 2010. Děkuji Vám za nabídku.

9ks plastových oken do rodinného domu

Dobrý den. Poptávám Prosím 9ks plastových oken do RD. Rozměry: 9x 100x130 cm. Barva - světlý dub vnitřní bílá, 5 - 6 komorový profil. Z doplňků chci nado okení rolety a parapety. Z prací chci montáž. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je osobní dohodou. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.

Předokení rolety cca 8 ks

Dobrý den. Mám zájem o před okení rolety s počtem kusů 8. Mám vnitřní roh a chci k němu namontovat předokení rolety. Nabídka záleží na druhů rolet(plastová, kovová) a upřesněte mi jejich cenu. Realizace pokud možno co nejdříve!. Děkuji za nabídky.