rolety venkovní

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete rolety venkovní ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete rolety venkovní?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna rolety venkovní

Ukázka vložených poptávek:

Balkonové dveře 1600x2200mm dvoukřídlové plastové

Dobrý den, poptávám u Vás balkonové dvoukřídlé dveře plastové bílé oboustraně, včetně kliky, madla al.prahu 1600x2200, + žaluzie + manualní rolety. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Prosím nabídněte co nejbližší termín pro realizaci poptávky dle dohody. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.

Výměna - 4 ks střešní okna v bytovém domě

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu střešních oken Al za plastová v bytovém domě. Jedná se o kyvná okna 650 x 118, 2x vnitř. žaluzie nebo rolety. Barva bílá oboustranně. Kompletní práce včetně úpravy ostění. Poptávám materiál i práci. Zakázka spěchá, nabídněte co nejbližší termín! Předem děkuji za nabídky.

Výměna oken za plastová 4 ks a 2 x dveře

Dobrý den. Poptávám u Vás výměnu plastových oken a dveří za stávající dřevěná, jedná se o 4 okna a rolety a 2 dveře. Varianta bílá, případně bílá-hnědá. Komorový systém dle cenové nabídky. Sítě proti hmyzu, vertikální žaluzie, parapety určitě venkovní. Z prací jen montáž. Prosím nabídněte nejen práci ale i potřebný materiál. Termín realizace zakázky srpen 2008. Předem děkuji za nabídky.

Okna a dveře do RD cca 4ks

Dobrý den. Mám zájem o 1 ks vchodových plastových dveří z 2/3 prosklených 1000/1970 mm, k = 1,1 popř. 1,3. 2 ks plastových oken 1200/1200 mm, jedno křídlo otevíravé a výklopné se střední pohledovou dělící příčkou, popř. dvoukřídlé, k=1,1 popř. 1,3. 1 ks okna 500/500 mm,otevíravé a výklopné, k=1,1 popř. 1,3. Jedná se o RD. Dekor oken hladký bílý. Profil mi prosím nabídněte. Nemám zájem o parpety, žaluzie, rolety. Nedělejte mi zednické začištění, jen mi tam zasaďte okna. Termín realizace zakáky osobní dohodou. Děkuji za nabídky.