rolety venkovní

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete rolety venkovní ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete rolety venkovní?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna rolety venkovní

Ukázka vložených poptávek:

Výměna špaletových oken 2ks

Poptávám u Vás výměnu špaletových oken. Velikosti 2x 185 x 145 135 x 145. Parapety dle nabídky. Žaluzie ne. Chceme předokenní rolety jen k velkým oknům. Mřížky nechceme. Zednické zašištění ano. Komorový systém dle nabídky. Zakázka spěchá, nabídněte co nejbližší termín. Děkuji za rozumně naceněné nabídky kvalitních firem.

Plastová okna 7ks a pojezdové dveře 1ks

Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž plastových oken do novostavby rodinného domu. Rozměry: 5ks 180x150 cm, 2ks 100x150 cm, 1ks 270x210 cm - u těchto dveří otevírání pojezdové. Barva oken ořech nebo mahagon (imitace dřeva), minimálně 5ti komorový profil, z doplňků předokenní rolety a další doplňky na dohodě. Bez zednického začištění. Prosím nabídněte nejen práci ale i potřebný materiál. Termín realizace zakázky je podzim 2008. Předem děkuji za nabídky.

Předokenní rolety - dodávka a montáž - 3 ks

Dobrý den. Poptávám u Vás předokenní rolety včetně montáže. Minimálně na 3 platová okna 2040mm x 1050mm, ve starším bytovém domě. Není potřeba bezpečnostních prvků - bude to v 1. patře. Stínící tepelnězolační účel. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Realizace pokud možno co nejdříve. Děkuji za nabídku.

Předokenní rolety na střešní okna - 3 ks

Dobrý den. Poptávám u Vás předokenní rolety na střešní okna. Bude se jednat o 3 kusy. Rozměry můžeme zaslat e-mailem. materiál hliník. Bez bezpečnostní úpravy. Barva základní. Včetně montáže. Okna v podkroví jednopodlažního rodinného domku. Předmětem poptávky je jak práce tak materiál. Realizace pokud možno co nejdříve. Děkuji za nabídku.