sklepní plastová okna

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete sklepní plastová okna ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete sklepní plastová okna?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Sklepní plastová okna 6ks-dodávka

Dobrý den, poptávám u Vás dodávku plastových oken. Jedná se o 6ks sklepních oken. Rozměry otvoru jsou (š/v) 58x38 cm. Chtěl bych 4ks sklopných oken s klikou nahoře a pak 1ks otevíravé levé a 1ks otevíravé pravé. Barva oboustranně nejlépe palisandr nebo podobně, komorový profil dle doporučení-nízký, jde o sklep, který se nevytápí. Poptávám pouze materiál. Termín realizace zakázky je po dohodě kdykoliv. Děkuji za Vaše nabídky.

Sklepní plastová okna - 4 ks

Dobrý den. Poptávám u Vás sklepní okna. Bude se jednat celakem o 4 ks. Atipický rozměr - mohu zaslat e-mailem. Práce dle domluvy. Komorový systém dle nabídky. Včetně mřížek do oken. Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace zakázky do října 2008. Děkuji za nabídku.

Sklepní plastová okna - 32 kusů

Dobrý den, poptávám u Vás sklep.plast.okna na míru 32 oken. Rozměry cca šxv 600x400mm, výklopné. Barva bílá oboustraně. Komorový profil nějaký laciný. Bez doplňků. Cenu prosím s montáží a bez. Cena do 40.000.- Kč. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je září 2009. Děkuji za nabídku.vnitřní plastové dveře plastová okna plastové lišty plastová okna pro bytové družstvo výměna dřevěných oken za plastová plastová okna do paneláku